Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Úgy érzem leszbikus vagyok ? 24/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem leszbikus vagyok ? 24/L

Figyelt kérdés
Az évek során akárhányszor próbáltam fiukkal hosszabb ideig kapcsolatot kialakitani csak szorongtam, szex kozben nem nedvesedek mar be teljesen feszulok. A csokolozast elvezem de mar ha lentre hozzam ernek rosszul erzem magam befeszzlok mert tudom hogy most is csalodast okozok. Szex kozben lanyokrol fantazialok, viszont egyszer ketszer volt olyan hogy reszegen lefekudtem sracokkal es akkor nagyon felizgultam de hosszu tavon nem tudom elkepzelni. Hogy tudnam elengedni a magam feloli elvarasokat? Szeretnem elvezni a szexet, de lanyok fele nem merek kezdemenyezni, a fiu akivel 2 honapja vagyok buntudatot erzek mert sose tudtam benedvesedni pedig minden meglenne benne

2023. máj. 12. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Te nem leszbikus vagy hanem feszült, fusztràlt, és blokkok vannak benned. Amúgy is inkább bi vagy mint leszbikus. Nem tudsz ellazulni. Már előre tudod hogy rossz lesz, ezért rossz is lesz… Neked rohadt sok előjátékra, türelemre, és valakire aki ellazít van szükséged. Az szinte mindegy hogy fiú vagy lány. Csak értsem hozzád.


30/F

2023. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Probald ki lánnyal aztan ha nem jön be akk nem vagy leszbikus es cska fantazia volt, puding probaja az éves
2023. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem izgulok ferfiakra mar fol es lanyokrol fantazialok
2023. máj. 12. 13:00
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor most tedd félre a férfiakat, és engedj teret a lányoknak. De jó lenne ha magadat is rendbe hoznád, mert ha nem és viszed magaddal a problémát a lányokkal is ugyan ezt fogod csak megélni mint a férfiakkal. Neked minőségi partnerre lenne szükséged, aki el tud érni nálad dolgokat. #1
2023. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak lányokra jössz izgalomba akkor leszbikus vagy. Kipróbálod. Első tippre azt mondanám "flexibilis", olyan biszex aki hol egyik, hol másik nemhez fog szexuálisan jobban vonzódni. Biztosat akkor tudsz ha belekóstolsz ebbe is, abba is. Hajrá :)
2023. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha alkohol hatására elszállnak a gátlásaid és élvezed a szexet, akkor azért elég egyértelmű a dolog. Főleg hogy fejben egyáltalán nem is vagy ott.

Részegen sem éveznéd pasival ha leszbi vagy..

2023. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem azt jelenti hogy leszbi vagy, hanem hogy pocsék, veled nem törődő pasas(oka)t választottál.
2023. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az vagy, csak te tudod mit érzel pontosan. Javaslom hogy próbáld ki lánnyal is.

Én biszex vagyok, de nőkkel nekem teljesen más, nagyon különleges érzés, mert két nő sokkal jobban érti egymást.

2023. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En is azt ajanlom neked.

H a mindennapok soran szanj napi 10 percet, mondjuk reggel este 5-5 percre amikor teljesen kikapcsolod az agyad.


Ha befeszulsz a szexre szar lesz, nagyon. Erdemes a partnerrel atbeszelni tobbet elojatekozni, csokolozni simogatni, es van h eleg ennyi.

Ha tobbre vagysz majd szolsz.

2023. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
24 evesen ne alkohol hatasa alatt teszteld magad. Semmire nem jutsz vele.
2023. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!