Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet így alapozni rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így alapozni rá?

Figyelt kérdés

Én 34 éves anya vagyok párom 30éves. Jól meg vagyunk. De vannak számomra szokatlandolgok. Lehet én vagyok túl begörcsölve vagy csak ő nem elég érett. Dolgozik 10órát napi bejelentve naponta kapja most a pénzt. Plusz szobán lakik de többet van nálam este. Így sokat nem tudunk igazán együtt lenni.

És egyhéten egy nap szabija van.

Pénteken igérte h azt a napot együtt töltjük . Majd kapott egy telefont egyik koleganőjétől h menjenek inni. Ezzel a ivásal semmi gond nem lett volna. Csak az h képes lett volna feláldozni a közös napunkat mikor alig tudunk együtt lenni este 7kor hiába jön át hulla fáradtak vagyunk mind ketten.

Aztán mindent kitalált h jaj tb intézni mondta h kell meg mondta h csapatépitő lesz hétvégén. De hát h péntek már hétvége stb stb. Hát pisllogtam h nem normális. Én ha megigérem a páromnak h azt a napot együtt töltjük mert alig tudunk együtt lenni akkor azt csak rá szentelem. Kolegával eltudok menni meló után is meg inni két sőrt de nem a párommal való közösnapot cseszem el rá. Majd csinált magának kaját de se a gyerektől se tőlem nem kérdezte meg nem e vagyunk éhesek. Majd csinált magának és nekem reggelit morzsát ott hagyta bejött kajával majd leült. Hát h ő egy marékkal kidobott morzsát már.

Akkor egyik este feldobta menjünk ki valahova de hát gyerekkel én már este nem császkálok nem lököm őt ki a bioritmusából. Kajával is ugyan ez mindent meg vesz h majd megfőzi stb aztán dobom ki vagy megfőzöm neki amit kíván eszik belőle egy adagot és dobom ki. Nálam eszik fürdik mosok rá de egyszer nem kínálta fel h te beleadok pedig tudja h albérlet és h nem állok jól anyagilag. Ma mosopórt kér egy adagra meg töltőt. Nem vagyok irigy szívesen adok csak hát azért jól esne ha csak felkínálná magától.

Ő szeretne őssze költözni.

De én így nem merek lépni.


2023. máj. 20. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És te még együtt vagy vele? Látszik, hogy téged csak kihasznál, sokaik vagy azon a bizonyos fontossági listán. Már ha egyáltalán rajta vagy.
2023. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettotoknek penz. Lehet h ő meg gyerekfejjel is van. Kicsit piritsd ra. Bar szerintem ha rendszes az hogy rád nem gondol, illetve ratok az mar direkt van. Meg kell beszelni. Mert ha koltozik akkor ket ember anyja leszel, es ha te epitgeted fel lassan lassan. Az mar nem párkapcsolati felállas. A kommunikácio nagyon fontos.
2023. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem h még nagyon gyerek.

Pénteken is veszekednem kellett vele h meg értse amit persze nem igazán síkerűlt és én voltam a rossz kb szerintem. Szoval nálam az a nap nagyon mélyen érintett. Attól h hozz chipset a gyereknek vagy nekem valamit vagy fizeti a reggeli bevásárlást ami olyan 6ezer volt. Szép és jó de egy kapcsolathoz összeköltözéshez ennél többre van szükség. Maga a gesztusok még ha nem is fogadja el az ember de jól esik h a másik gondolt rá. Meg én mondjam neki h te figyelj gyere már át. Kérdeztemtőle teloban haza megy erre menjek át.... Hát szoval.... Meg reggel meg írja h döntött azt sehol semmi. Indok elaludt sietett. És erre a csajra több mint 2hónapot vártam. Kicsit kiábránditó így.

2023. máj. 21. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Te is tudod mi lesz ennek a vége, és jobb, ha mihamarabb cselekedsz.
2023. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos meg nem nőtt fel a feladatra.

En az eszemre hallgatnék, ha vannak is érzésim.

2023. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!