Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Budapesten van kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten van kifejezetten leszbikusoknak sex party, swinger party?

Figyelt kérdés
Privátban is válaszolhattok. :)

#szexualitás #leszbikus #leszbikus swinger
2023. máj. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ez nem kifejezetten egy női "sportág".
2023. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Probáltam én is keresgélni hasonló helyet. Vannak bizonyos vagyaim amit lehet hogy kiprobálnék. De fizetni, meg felvállalni nem szeretném és a 3. is kizárt.
2023. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maximum privát partik vannak, de ilyen swingerklub nincs. Bulik, partik vannak esetenként (bár ösztrosokk már nagyon rég volt), de nem kimondottan szexre vannak meghirdetve inkább ismerkedésre.
2023. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a leszbikus nők általában kapcsolatot keresnek. A bi nők egy része is. Ritka az, aki csak alkamizik, ezért nem éri meg miattuk fenntartani helyet. A swinger/sex party pedig egy külön kategória, oda még az alkalmizók közül se mindenki menne. Pl én se. Nem tudnék úgy nekiállni egy éjszakának, hogy na, akkor most megyek szexelni egyet. Max elmegyünk szórakozni, ott megtetszik valaki, akkor talán...
2023. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
65%
Ez engem is érdekelne, ha vki szeretne ismerkedni írjon;)
2023. jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!