Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A női börtönökben is ugyanúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női börtönökben is ugyanúgy általános, mint a férfiaknál, hogy erősebb rabok "védelmére" szorul a gyengébb, és alá kell vetnie magát más rabok homoszexualitásának?

Figyelt kérdés
Erről kevesebbet hallani.

2023. jún. 6. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2023. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Egyrészt teli van roma nővel, ha a magyar viszonylatot nézzük. Ha esetleg láttál Maunika showt, amikor ott összeverekszenek, na, azok a fajták vannak a böriben is.
2023. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Mivel oda pont az erőszakosabbak mennek főleg, ezt nyilván ott is folytatni fogják. Ezmeglepő?
2023. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jobb lenne, ha valaki olyan írna akinek van kézzelfoghatóbb tudása róla.

Mert az hogy erőszakosak meg hogy verekedősek nyilván gondolható.


Itt a női börtöntársadalmak kialakulására és ha van a szexuális átnevelődésre ahogy a kérdésben írtam kérdeztem. Plusz kérdés hogy milyen módon, mert ugye análisan mint a férfiaknál nem női kielégülés.

2023. jún. 6. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

nem hiszem,hogy itt lesz olyan aki ült börtönben :D


Én azt tudom elképzelni mint ami a Orange-be volt,de azért azt is megszorozni kettővel.



Hát szerintem aki hosszú ideig börtönben van és heteró,az az is marad,max behódol mert nincs más választása, mivel aki bekerül tényleg erőszakosak,ha meg ellenáll csak rosszabb.



Akiben meg van egy fikarcnyi hajlam is a saját neme iránt ott ez fel fog erősödni.


De alapvetően azért egy börtönben nem minden rab a saját neméhez vonzódik.


Nyilván lesznek leszbikusok,de nem mindenki az :D

2023. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem, a nőkre nem jellemző ugyanaz a viselkedés mint a férfiakra, persze az eddig ide írogató pasik ezt jobban tudják. Valszeg te is pasi vagy, akkor úgysem érted meg, hogy a nők nincs annyi szexuális agresszió mint bennetek.



Azt bírom, hogy ha valami sztereotip hülyeségről van szó akkor rögtön magatokhoz hasonlítjátok a nőket. Ellenben amikor arról van szó hogy nézhetnétek-e a leszbikusokat, vagy beszállhatnátok-e akkor nem tudjátok elképzelni hogy egy leszbikus ugyanúgy ódzkodik a pasiktól, mint ti egymástól. Ez az egy dolog amiben hasonlóság van, semmi másba.

2023. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

A Moldova Györgynek van erről könyve, olvastam is. A női börtönökben ugyanúgy megvan a hierarchia, az erőszak, a nemierőszak is.

Olvasd el a könyvet, sok mindent megtudhatsz a börtönök világáról.

Online is olvasható.

2023. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Erőszak?

Mármint ráparancsol a gyengébbre az erősebbik hogy nyalja ki vagy ujjaza meg?

2023. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6. Női börtönéletről hány játékfilmet láttál? És férfi börtönélet sztereotípiáiról? Kicsit többet láthattál ha érdekelt volna. Hát innen jön a kérdés. Persze arra nem válaszoltál, de az oldalamban érzem a térdrúgásod. De kösz.


7. Jó ötlet mi a címe?

8. Én nem nagyon tudom elképzelni ezért érdekelne.

2023. jún. 8. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2023. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!