Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek megpróbáljam ezt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam ezt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt vagyunk, de nem volt még semmi komoly. Eddig már összebújtunk és csókolóztunk, de ennél több nem történt. Barátnőm kicsit félénk és nem igazán szeret a szexről beszélni vagy fel sem jött még az az ötlet, hogy fajtalankodjunk egymással. Nem sokára megint találkozunk és arra gondoltam, hogy amikor éppen egymással beszélgetünk ülve vagy ilyenek, akkor a széken szétnyitom a lábaimat és úgy ülök tovább. A nadrágom olyan, hogy kirajzolódik bene, hogy hol a puncim, de nincs tevepatám ilyen esetben. Szerintetek mi lenne rá a reakciója? Tetszene neki a látvány? Venné a célzást, arra, hogy esetleg kinyalhatna? Egy parasztnak gondolna?


18L



2023. jún. 12. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha szoknya lenne rajta bugyi nélkül és úgy villantasz az még érthető célzás is. De ez kb semmi.
2023. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
gyenge pasifantázia...
2023. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem tudod magad ki élni barátnőddel írj nyugodtan 😁🤭

24/L

2023. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Sztem inkább a következő smacizáskor kezdd el tapizni.
2023. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se gondolom, hogy ezt nő írta. Akkor pontosan tudná, hogy mi nem egy ilyen combtő mutogatásra indulunk be. Egy simogatás ezerszer izgatóbb.
2023. jún. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasik nagyon hamar le buknak mert nagyon gyenge írás….

Nagyon ált a cerka közbe…( neki)

2023. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Minden okosnak üzenem, hogy lány vagyok, leszbikus, nem a nőisségemről vagyok ismert a barátnőmmel, tehát le lehet állni a kioktatással, mert nem így van.
2023. jún. 13. 08:06
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

most, hogy leírtad, elhiszem :D

ja, mégse

2023. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"fajtalankodjunk egymással"


40 éves vénfiú Pista fantáziál amíg szárad a purhab az építkezésen.

2023. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy pasi vagy, kérdező. Szánalmas próbálkozás.
2023. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!