Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már csúfos felsülés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már csúfos felsülés ismerkedésnél? 🌈

Figyelt kérdés

Teszem azt kiderült hogy a másik igazából hetero, esetleg ki is pletykálta hogy te mást akartál?


Kérem csak az érintett nők válaszoljanak, mert ez az a kategória.



2023. jún. 24. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Nekem volt egy fesztiválon de mindketten lezbikusok voltunk és kinyaltuk egymást. A végén undorodott és azt mondta túrós, koszos a puncim. Jó egész nap buliztunk nem tudtam előtte közvetlen mosakodni. Nektek volt ilyen?
2023. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1. A turos semmiképpen nem stimmel. A darabos folyás tényleg egészségtelen, igénytelen. Egy lemosás nem segit!
2023. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy volt.

Egy csaj tetszett én kezdeményeztem ő meg “cicázott” majd végül sosem történt köztünk semmi és mentek a pletykák. Engem nem zavart mert ő is nyitott felém szóval nem csak én hanem ő is elég nevetségessé vált ..

túltettem magam rajta, az élet ilyen.. vagy összejön vagy nem :)


28/N

2023. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
🤭🤭🤭
2023. jún. 25. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vol csúfos,csak írtó kellemtlen.

Kedves aranyos lány,közös témák. Egészjól egymásra hangolódtunk.Randik is voltak (3). Majd hívott,hogy bocsi ő inkább heteró marad.

2023. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer randiztam egy idősebb nővel… gyereke is volt már. És azt mondta volt leszbikus kalandja is. Aztán a randin kiderült, hogy férje is van, és csak szeretné nővel kipróbálni. Nem volt következő randi…
2023. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hármashoz hasonlóan...
2023. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az eslő csókig jutottunk. Utána forgatta a szemeit hümmögött. Nagyon jól csókolok,de neki hiányzik az arcszőrzet. És ugyérzi,hogy ő mégsem leszbikus.

Aztán megszokta szőrzet hiányát...egy másik csajon aki (ezt leszámitva) férfiasabb mint az apám.

2023. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!