Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rátok írnak fb csopibol,de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok írnak fb csopibol,de nem jön be a nő,mit csináltok?

Figyelt kérdés

Leszbikus társkereső fb csoportból időnként rám írnak nők.


Viszont valahogy mindig olyanok akik full nem az eseteim külsőre vagy eppen a profiljukat megnézve látom,hogy nagyon nem lenne közös nevező.


Nem szeretnék senkit megbántani,mivel vette a bátorságot és írt.


Én nem szoktam reagálni rájuk többnyire. De azért érdekelne,hogy mi lenne helyénvalóbb?


2023. jún. 28. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Elmondom őszintén hogy ne haragudj de számomra nem vagy az a nő aki nekem bejön és további sok sikert kívánok neked. Barátok azok lehetünk ha szeretnéd. A legfontosabb hogy legyél őszinte vele és mond el hogy mi nem tetszik benne még stb. 18/L L
2023. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd azt, hogy bár nem szokásod borító alapján ítélni, mégis úgy érzed, nem tudnád megtalálni vele a közös hangot. Meg persze köszönd meg hogy írt. :)


Amúgy ez milyen csopi, kérhetek linket?

2023. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Csinos vagy de más elképzeléseim …
2023. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az #1-es, köszönöd az érdeklődését de jelzed neki hogy nem az eseted és sok sikert kívánva elköszönsz.
2023. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék linket kérni a csoportból ha szabad
2023. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen dumával ír. Egy normális megszólításra normálisan szoktam válaszolni. Mint előttem is írták, hogy sajnálom, de nem az esetem, vagy messze lakik, vagy ami éppen az indok, őszintén le szoktam írni.

Aztán vannak azok, akikre én sem válaszolok, pl harmadikat kereső pasi, vagy vulgáris kezdőduma.

2023. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!