Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Voltál már olyan párkapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan párkapcsolatban, amiben nem volt kimondva, hogy az egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A tapasztalataim szerint egy bizonyos leszbikus réteg keresztül megy egy folyamaton, ami úgy alakul, hogy: találkozol vkivel, ki iránt érzel vmit, de teljesen ellenállsz magadnak is és neki is, majd a következő lépés, hogy “de csak őt szeretem ezen a módon”, majd “lehet, hogy biszexuális vagyok”. Ezután; mindegy, hogy milyen nemű csak a lényét, a lelkét szeretem. És csak ezután jön a felismerés “leszbikus vagyok”. Sokan persze nem jutnak el talán soha az utolsó fázisig. Ahogy az én látens melegem is csak az első lépcsőfokon áll. Évek óta tart egy részben aszexualis viszony köztünk. Soha nem volt kimondva, hogy párkapcsolati szinten működünk. Folyton rágtam a fülét, ki vagyok neki, mi vár ránk, milyen szerepet töltök be az életében, ki fog-e teljesülni szexuálisan is a kapcsolatunk. De folyton azt mondogatta, szeret, de nem úgy, de soha nem fog annyira szeretni senki, ahogy ő szeret, nem tud megadni mindent, amire vágyom, nem teljesen olyan, mint én, menjek és éljek stb… igaz, hogy van köztünk 10+ év korkülönbség is. Így nem tudtam soha hova tenni a szavait, a cselekedetei mellett. Mindaddig, míg hosszú hosszú éveket követően az ágyamba engedtem vkit. Azt éreztem, hogy megvan a lelki társam, de kell vki a szexre is. (Persze nem gondoltam, hogy ez sokáig ebben a formában tudna működni, de a kis ördögök ott ültek a vállamon). Most megcsalva érzi magát a látensem… tipikus tünetei vannak. Hányinger, csalódottság, sértődöttség, fájdalom, inszomnia stb. Teljesen megértem… és ugyan tudja, hogy nem teljesen helytállóak az érzései, hisz nem egy klasszikus párkapcsolatról van szó az esetünkben. És éppen ezért nekem sincs igazán erős szégyen érzetem. Időt kértem és megértést! És Ő is időt kért, hogy vajon újra tudja-e érezni azt, amit korábban…

Voltak màr hozzad hűtlenek? Át lehet ezt az időszakot hidalni? Lehet még olyan, mint volt vagy annál még jobb a párkapcsolat ezután?



2023. jún. 29. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy aszexuális vagy nem tudja elfogadni a szexualitását.

HA ez hosszú ideje megy, ha jól értem, igen, akkor mindkettőtöknek jobb lenne más társat találni.

2023. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán biromantikus heteroszexuális. Szeret téged, de szexuálisan nem izgatod. Szerintem halott ügy. Főleg, hogy van rá esély, hogy sima heteroszexuális, aki egyszerűen csak élvezi a figyelmet, húzza az agyad. Hozzád nem érne, de jól esik neki, hogy tetszik valakinek. Igazi kis dráma hercegnőnek tűnik amúgy. Tipikus mérgező kapcsolat, amiből ki kell szállni.
2023. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha evegota nem tudta elfogadni akkor nem biztos hogy erdemes vagy lep vagy nem.


Atkene szakadnia benne egy gatnak, ami visszatartja es talan akkor lehetnetek egyutt is boldogok. De ezt neki kell ereznie, ez benne zajlik le es hogy hogyan. Az mar kerdes. A korkulonbseg se mindegy, fokent hogy neked vannak terveid, vagyaid, ami a legfontosabb a te szemszogedből.

2023. jún. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!