Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tóth Gabi szexi Nő szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Gabi szexi Nő szexuális értelemben szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 08:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem az esetem.
2023. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem, kifejezetten nem az.

Élőben eléggé hasonlít sokszor Eminem-re

2023. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem.
2023. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Undorító
2023. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Ugye nincs szabadlábon ennyi beteg ember, mint az a válaszokból tükröződik???
2023. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem tetszik sem minz nő sem mint ember, nem tetszik a stilusa, nagyon hisztis szerintem és képmutató, nem bírnák vele elbeszélgetni sem. Nem értem mire ilyen nagyképű, érettségit sem tette le es sokkal tehetségesebb emberek vannak nála akik félre vannak állítva. Annyira elkezdte tolni ezt a politikai vonalat hogy szerintem undorító, aki énekes annak nem az a dolga hogy politizaljon.
2023. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

8

Igazából nem az a baj, hogy az érettségit sem tette le vannak kevésbé iskolázott normális emberek is, hanem az a baj , hogy a megnyilvánulásai miatt már elviselhetetlen.

Ahol dolgozom pl olyan stílusban beszélt az ott dolgozókkal, hogy az minősíthetetlen közben mindenhol tolja ő egy keresztény szentasszony...

2023. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Miért? Milyen miket mondott?
2023. jún. 29. 10:38
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Mert már az is baj neki ha szagolgatjuk tót Gabit.
2023. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

10

Fellépése lett volna egy kisebb városban itt ahol élek és csóró csövesnek hívta aki itt él.

Apukám is velünk dolgozott akkor még és ráüvöltött, hogy takarodjon arrébb mert a torkára megy a cigifüst és egy ilyen énekesnőnek kijár a tisztelet. (Apukám egyébként nem is cigizik, tehát nem ő volt) De amúgy mindenkivel tiszteletlenül bánt. Meghívta a város ebédelni egy amúgy elég jó étterembe és retkeseknek hívta őket majd egyszerűen úgy döntött, hogy hazamegy és nem lép fel mert ő ehhez nincs hozzá szokva. Pár éve történt azóta nem kedvelem.

2023. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!