Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20 feletti leszbikus nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti leszbikus nőknek milyen érzés?

Figyelt kérdés

Ha egyik férfi kollegájuk elmondja, hogy nagyon vonzódik hozzá (szexuálisan).


Kedves válaszoló, benned mennyi a biszex komponens? Voltál már férfival?


2023. júl. 7. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hidegen hagy. Nem attól kívánok meg valakit, hogy ő vonzódik-e hozzám. A kérdés az, én vonzódom-e hozzá.

De mivel leszbikus vagyok, nem vonzódom a pasikhoz, pedig jelentkező lenne bőven.

2023. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyira esik jól, mint neked, ha egy férfi kollégád mondja, hogy jó segged van, és szívesen felpróbálna.

Normálisabb stílusban kevésbé felkavaró, akkor megköszönöm az érdeklődést, és visszautasítom.

Leszbikusnak ugye azt szoktuk hívni, aki egyáltalán nem szereti a férfiakat, azaz nincs biszex "komponens".

2023. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanolyan, mint amikor neked elmondja egy meleg férfi kollégád, hogy nagyon vonzódik hozzád (szexuálisan).


Élből, határozottan elutasítom, és normális, de határozott hangnemben elmondom, hogyha ha még egyéb módokon a tudtomra akarja adni ezt, az már zaklatásnak számít és meg fogom tenni a szükséges lépéseket.


Leszbikus = semennyi biszex komponens nincs benne.


Akiben van biszex komponens, azt biszexnek hívjuk, és nem leszbikusnak.


Mivel leszbikus vagyok nyílván nem voltam férfival, annyira lehet leszbikusnak nevezni egy olyan nőt aki már volt férfival, mint heterónak egy olyan férfit, aki már volt férfival.


És benned mennyi biszex komponens van, kedves kérdező? Voltál vagy lennél férfival?


Ne mondd, hogy semennyi, mert akkor nem foglalkoztatna a téma. Engem sem érdekel, hogy heteró nők kivel hogy dugnak, pedig a nőkhöz vonzódom.


Nem Alexkutya99 vagy véletlenül, aki csak azért írta ki a kérdést, hogy privátokkal bombázza a válaszolókat és tanácsokat kérjen arról, hogy normális-e hogy a farokhoz is vonzódjk?

2023. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Senki sem vonzódik hozzájuk.
2023. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen érzés, mert sokan nem tudják kezelni az elutasítást. Munkahelyi közeg esetén még rosszabb.

Nálam napi szinten próbálkoznak a férfiak, akár utcán is, hogy ismerkedhessenek velem.

2023. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jajj már, miért kell azt hinni hogy nyomulni akar valaki csak mert pöcse van? -_-


3-as nem, nem a te embered vagyok.


Amúgy nekem jólesik ha egy meleg mondja hogy jól nézek ki vagy jól áll az adott ing stb. Pedig nem vonzanak a férfiak (MtF ek sem), soha semmi közöm nem volt szexuálisan férfihoz, és nem is lesz -ha rajtam múlik-.

2023. júl. 7. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem a kiscicák vonzanak, de szeretnek a fèrfiak is :)
2023. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Jajj már miért kell azt hinni (veszszőt kihagytad), hogy nyomolni akar valaki, csak mert pöcse van -_-"


A kérdés: "Ha egy férfi kollegájuk elmondja, hogy nagyon vonzódik hozzá (szexuálisan).


Érzed az ellentmondást?


És azt észrevetted, hogy többes számról (kollegájuk) mondaton belül egyesszámra váltassz (vonzódik hozzá).

2023. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, kedves nyelvtan-náci!

Van, aki napközben nem a seggét vakargatja a mamahotelban, hanem dolgozik.


Amúgy pedig nincs ellentmondás, a vonzalomból logikailag nem következik az, hogy nyomulni is fog az illető.

2023. júl. 7. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

"Ha egy férfi kollegájuk ELMONDJA..."


Akkor ez mi ha nem nyomulás és nem ellentmondás?


Ha nem lennél mamahoteles és incel akkor nem ilyen elletmondásos, semmitmondó hülyeségeken törnéd a fejed napközben.

2023. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!