Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Belemennél-e egy barátnőddel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél-e egy barátnőddel kisebb kalandokba?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 16:49
A kérdező szavazást indított:
igen, leszbikus vagyok
nem, leszbikus vagyok
igen, biszex vagyok
nem, biszex vagyok
igen, hetero vagyok
nem, hetero vagyok
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Havi 2x 3x előfordul.
2023. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Volt már ilyen
2023. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Azért mert leszbikus vagyok még nem vagyok ösztönylény. Mint a férfiak.
2023. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
3. Azért mert a pinát szereted, még nem kell ösztönlénynek hívnod a férfiakat.
2023. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én külön kezelem a barátságokat. Annyira, hogy nem szoktam se ölelgetni, se puszilgatni sem őket. Fizikai kontaktus minimumon. Mindenkinek így a jobb.
2023. júl. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Biszex vagyok és igen.

Azonban ez messze nem ilyen egyszerű. Vannak barátnők az életemben de ez esetleg úgy kerülne szóba ha ők mozdulnak rám és kölcsönös a szimpátia. De azt nehéz nem kapcsolatként kezelni. Igazából nincs ilyenre szükségem, bár néha jó lenne kiereszteni a gőzt.

2023. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, ha már több történik az már nem barátság.


Nekem is addig volt jó míg nem történt semmi barátnőm és köztem utána már nem volt egyszerű, ő jól kezelte,kalandként,én viszont többet kezdtem el érezni és bonyolodott a helyzet. plusz sokszor szórakozott velem, pedig pontosan tudta szerintem,hogy én már másképp állok hozzá,de neki kaland volt.Barátságunk tönkre ment,bár jó részt nem emiatt,hanem más miatt. De talán jobb is volt így.


Szóval baráttal nem keverednék kalandba inkább.

2023. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából az a szituáció, hogy van egy lány, akit kedvelek, de még nem olyan régóta ismerjük egymást. Nagyon szimpatikus benne, hogy lelkileg nagyon támogató velem. Tett már kisebb lépéseket felém, vonzalom az megvan közöttünk. Én leszbikus vagyok, neki valamiért nem működnek a kapcsolatai férfiakkal. Nekem egyelőre nincs komoly kapcsolatom, és nálunk elindult valami. Mivel ő még ennek az elején van, tudnám ezt kezelni, illetve azt is, ha lenne férfi az életében. Barátság extrák dologra gondoltam igazából, amiből mindkettőnk kiszállhat, ha úgy alakul.

2023. júl. 9. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ő nem barátnő igazán. Ez teljesen más.
2023. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
A kaland valameddig mukodik csak az egyik fel utana tobbet erez vagy mindketto. (persze ha az egyik lany leszbi vagy biszex vagy mindketten azonos nemuek) En voltam kalandba es a vege ugy sult el hogy mindketten szerelmesek lettunk egymasba 18 L L.
2023. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!