Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nők miért műpéniss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nők miért műpénisszel maszturbálnak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 02:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

#9, Dehogy is nem, pont azok a legnagyobb látens homik akik adják a náci homofóbot.


10, köszönöm, hogy "megvédted " a melegeket, ezzel bizonyítottad hogy az ide kommentelő pasik 90%ának titkon homovágyai vannak.

2023. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"ezzel bizonyítottad hogy az ide kommentelő pasik 90%ának titkon homovágyai vannak."


Szívesen, mi ezzel a baj? Lehet hogy meleg vagyok, de azt honnan tudod, hogy ide meleg pasik szoktak kommentelni? Én nem szoktam leszbikus rovatot olvasni vagy csak igen ritkán, ha érdekesnek találok egy kérdést. Vagy te egy komment alapján következtetést vonsz le, hogy ide melegek kommentelnek? Hogy jött ki a százalék? Vagy meg van tiltva, hogy melegek kommenteljenek?

2023. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!