Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mefdig várnátok vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mefdig várnátok vele?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatban fontos a szex. Meddig bíznátok abban, hogy szexuálisan is összepasszoltok a párotokkal egy kapcsolatban. Fél éve vagyunk együtt. Bennem is és benne is vannak gátlások. Amúgy elég sok idöt töltünk együtt. Szeretni szeretem ezzel nincs baj. Tóbbször mondja, hogy neki ez teher. Nem lehet, hogy én nem jövök be neki csak nem meri megmondani, nem mer megbántani? Én 26 ö 28 éves.

2023. júl. 23. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt eddig? Volt bármi is?

Lehet, aszexuális (bizonyos mértékben). Erre utalhat, hogy tehernek tartja. Bár nem írtad le, hogy pontosan mire mondta, hogy teher neki.

2023. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mire érted pontosan, hogy teher neki?

Lehet volt korábban rossz élménye vagy ilyesmi, ami miatt a gátlásai kialakultak. Érdemes lenne leülni és átbeszélni a dolgot, a nyílt kommunikáció nagyon sokat tud segíteni.


Én személy szerint fél évet várnék, kellene ennyi idő, hogy ténylegesen el tudjak lazulni.

2023. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Akkor még az sem eldöntött, hogy leszbi kapcsolatrol van-e szo, esetleg csak sima barátnok vagytok hetero vágyakkal?
2023. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Leszbikusok mind a ketten. Nekem sem sikerült mindrn gátlást legyőznöm magamban, de ha nem is próbálkozunk úgy nem is lehet kitapasztalni kinek mi hogy jó szerintem. Nehezen fogadtam rl magam, mármint a leszbikusságomat.
2023. júl. 23. 10:00
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem az elsö kapcsolatom, de eddig nála érzem azt a kémiát,vágyat, amit mindig is kerestem. Viszint tegnap azt mondta, ha nekem csak a szexen jár az exem, és ez így nekem nem fér bele, akkor hagyjuk. Nem értem, hogy miért kell szórakozni.
2023. júl. 23. 10:08
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem szórakozás. Nem illetek össze, ennyi.

Te a számára túl szex-központú vagy, vsz. nem érzi, hogy érzelmeid is vannak felé (vagy nem eléggé).

2023. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Valószínű. Mondtam már neki, akkor legyünk barátok. Mondta neki az kevés. Viszont ezt neki is be kell látnia, hogy nem illünk össze. Nem szeretnék rá erőltetni semmit, amit nem szeretne. Szeretni szeretem és bíztam benne, hogy érzi és rendbe jön a szexuális életünk is. Nekem sincs igényem napi szinten nyilván, de azért nem is havi szinten vágyok rá.
2023. júl. 23. 10:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt kitapasztaltad már, hogy mi az amit esetleg napi szinten elfogadna, szeretné? (Legyen az akár csak kezének simogatása, csokolozás, stb.)
2023. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta csókolózni sem szeret. Meg , ha megölelem sem mindig veszi jó néven.
2023. júl. 23. 12:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, te szereted őt, de ő ezt valóban viszonozza? Ő is szeret? Mármint, szerelmes is, nem csak mint barátot? Ha egy ölelést se vesz jó néven az már tényleg érdekes.
2023. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!