Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan érjem el h jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el h jobban figyeljen rám? Személyesen miért másabb velem?

Figyelt kérdés

Járok egy nővel lassan 1 honapja.

Személyesen tökre figyelmes bujos.

De mivel sajnos nem tudunk sűrűn talákozni így marad a internet világa. Viszont úgy már nem a legjobb se köszönés se komunikáció.

Szeretném nála valami kis női praktikával elérni h így is figyeljen rám. De nincs ötletem mivel tehetném.


2023. júl. 23. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban őszintén beszélnék vele erről.

Személyesen mindig másabb minden!

Lehet, hogy ez az interneten való kapcsolattartás számára még "idegen".

2023. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet köze annak ezekhez a dolgokhoz az h 2 éve nem volt komoly kapcsolata?
2023. júl. 23. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a netes kommunikáció annyira nem az ő stílusa, talán nehéz neki mert nem lát téged beszélgetés közben, nem tudja pl milyen arckifejezést vagy hangsúlyt társítson egy mondathoz
2023. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ritkán de szoktunk videohívásozni.

Én már annak is örülnék ha esténként úgy beszélgetnénk párszót.De van h egésznap csak 2 mondatot beszélünk aztán sehol semmi. Szeretném ha többet figyelne rám. És ezt is úgy h videohívásban nem írásban.

2023. júl. 23. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne raboljátok egymás idejét. Nagyon eltérnek az igényeitek.
2023. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt meg lehet oldani

Nem akarom úgy kukába dobni az egészet h ellötte nem beszéltünk.

2023. júl. 23. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Toltsetek tobb idot egyutt, ugy majd jonnan igenyli az online kapcsolat tartast, ha már jobban kotodik.

De szerintem azzal sincs baj ha letudja magat kötni egymaga is.

2023. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet ő olyan típus akinek kicsit több személyes tér, egyedüllét kell. Ez esetben viszont a többszöri találkozás meg online beszélgetés fojtogató is lehet. Na meg talán elfoglalt is és nem ér rá mindig telefonozni.

Kérdezz rá ezekre kerek-perec, az a biztos.

2023. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!