Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Látom mások is félnek találkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látom mások is félnek találkozni? Bánthatnak?

Figyelt kérdés

Én nem a teljesítményemtől félek az ágyban :D .. hanem hogy valami tesznek, tudom ez már paranoiás, dee mondjuk ha felmegyünk a lakására.. hogy megver xd megerőszakol, megöl.. levideóz.. bedrogoz. Ilyenek.. :( ezek nem valós félelmek ugye? vagy ha én hozom fel hozzám...akkor meg tudni fogja hol lakom. ah gondok gondok hátán

Gondolkoztam azon, hogy sráccal kipróbálom végre.. de ott ezek a félelmeim mégnagyobbak. mit tudnék ezzel tenni?



2023. júl. 31. 11:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
huha :D de izé, én nem akarom nem meleg/biszex lenni. Garantálom, hogy akárkivel lennék nem szeretnék gyerkőcöt :) és ha akarnék lánnyal is lehetne. az is család :)
2023. júl. 31. 11:16
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem célszerű rögtön szexelni. Előbb meg kellene ismerni a partneredet.
2023. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igen de nem rég lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, és szeretnék kicsit vadulni. szeretném ha "vad" személyiségem lehetne :(
2023. júl. 31. 11:18
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Akkor merj kockáztatni.
2023. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
najó de itt a problemo :D nem tudom, hogy ezek valós félelmek-e?
2023. júl. 31. 11:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki egy hotel szobát, ott kisebb eséllyel történhet ilyesmi. De én is azt mondom hogy előbb meg kell ismerni a másikat. Úgy is lehet aztán vadulni.
2023. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
rendben, igyekszem valamit összehozni lassan. köszönöm:)
2023. júl. 31. 11:38
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Óvintézkedés lehet, ha egy barátnőd pl. tudja, hova, mikor, kivel mégy lakásra.
2023. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igeen, de mindig az jut eszembe ha megölnek akkor már mindegy :D
2023. júl. 31. 11:43
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Egy nő hogy erőszakol meg egy nőt?
2023. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!