Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak leszbikusok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak leszbikusok, akik teljesen látszatházasságban élnek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Igen, lett 2 gyerekünk is, a férjem eleiben azt hitte, hogy biszex vagyok. Már teljesen kikészültem a folyamatos szex követeléstől és elváltam. Nagy volt a nyomás. Nem bánom, hogy lettek gyerekeim, de sajnálom, hogy így élnek, hogy 3 anyjuk van.

Nem lehet ezt csinálni. Mindenki vállalja fel! Anyám homofób, ő cseszett el mindendt.

2023. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Inkább akik házasságban élnek és nem látszatházasságban. Sokáig lehet úgy tenni mintha a kapcsolat rendben lenne.
2023. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

1. Anyád mit cseszett el, talán azt hogy ilyet a világra hozott!!!

Meg mi az hogy 3 anyjuk van???

Szégyellhetnéd magad.

2023. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3 a szövegértéssel bajok vannak.


1. Anyja homofob. Azt cseszte el,hogy nyilván nem fogadta elna lány a mássagat màr ha egyáltalán tudta. Illetve nyaggata a házasságal.


3 anyjuk van. Na ez valóban fura de ha anyu 3asban szereti akkor épp lehet. Bár nem biztos hogy a másik 2nőt is "anyu"zni kéne.

2023. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3 anya gondolom ő, a párja, és a férje új párja. A 3as válaszoló meg gondolom az, aki minden meleg témához odamocskolódik kicsit. Nem kell vele foglalkozni (etetni a trollt).
2023. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen én, a párom aki ugyan úgy anya és az új feleség.

1-es voltam

2023. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!