Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már, hogy egy szaunában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy egy szaunában felizgatott egy másik nő?

Figyelt kérdés

Bizonyára volt nektek is, itt az igazi kérdés, hogy kezdeményeztetek-e, vagy sem.

Én nem mertem, de látoszott rajtam.

19l



2023. aug. 3. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Volt de én sem mertem lépni
2023. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy látszott?
2023. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt még olyan, de ha lépni kell akkor a barátság legyen a cél elsőre. Hacsak nem tudod, hogy másik fél is leszbikus.
2023. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hogyan érted a kérdésedet? Egy idegent megláttál és felizgultál a látványtol? Egy idegen volt már ott és nekilátott téged felizgatni? Vagy ugyanezek de a pároddal?
2023. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Talán egyszer láttam igazán szép nőt, de azon kívül, hogy megállapítottam, hogy vonzó, nem történt más. A felizguláshoz nekem több kell. Vagy lehet mást értünk a szó alatt. Nekem az, hogy szexuális fantáziáim lesznek, azaz elképzelem, hogy de jó lenne ezt és ezt csinálni, meg nem egyenlő a felizgulással.

Illetve szaunában kezdeményezni? Direktben soha. A legtöbb ember amúgy is relaxálni megy, nem azért, hogy zaklassák. Esetleg egy óvatos beszélgetés, ha látom, hogy vevő rá, de a helyszín nagyon nem megfelelő többhöz. Eleve túl könnyű kényelmetlen szinten átlépni a másik intim szféráját, ha még pucér is.

2023. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Azert egy nő látvanyától felizgulni nagyon gáz. Olyan tinis, akiknek a hormonjai az egekben vannak.
2023. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
6-os, hány éves vagy, te mire izgulsz?
2023. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak meztelen volt, de annyira szép volt, hogy meg akartam érinteni. Lehet tényleg gáz.
2023. aug. 4. 13:44
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Átéltem!

Ketten voltunk a kamrában, érezhető volt szándék, látszott a testbeszédből, ahogy ledobta a lepedőt, és ahogy felkínálkozot......

Sajnos nálam hiányzott a bátorság, nem mertem visszajelezni.

Szorosabbra fogtam a törülközőmet, és nem néztem a szemébe.

Vette a lapot, és ő is visszafogta magát.

Bár sütött a szeméből a vágy, de elfogadta, hogy valamiért nem vagyok partner. Mosolygott, és távozott.

Gyönyörű nő volt!


Utólag roppant sajnálom.

2023. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyszer voltam, ráadásul pont fürdőruhamentesben. Van bennem érdeklődés, de abban a forróságban a szex volt az utolsó dolog, ami megfordult a fejemben!
2023. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!