Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki a fiú és a lány egy kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fiú és a lány egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Konkrét kapcsolatban még nem voltam nővel, ezért valaki leírná nekem, hogy kell érteni, hogy az egyik nő a férfi szerepet játsza a kapcsolatban?


Úgy képzeljem el, hogy ő a domináló fél vagy szex közben is van valami szerepe?



2023. aug. 14. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Akkor minek kell leszbikusnak lenni, ha azt játszatok el, hogy az egyik férfi? Tiszta vicc, ilyen gyerekes gondolkozasúak vagytok.
2023. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2%
Az a fiu aki felcsatolja a 23 cm-s muf**t
2023. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem kell érteni. Az egy homofób baromság, hogy az egynemű pároknál az egyik fél lányt játszik a másik meg fiút, mintha próbálnák leutánozni a hetero kapcsolatokat, mert legbelül ők is érzik, hogy nem normális a nő-nő vagy férfi-férfi dinamika, csak a férfi-nő.


Ilyen gyerekes, bugyuta gondolkodással inkább barbiezzatok vagy kisautókkal játsszatok, ne párkapcsolatosat. -.-

2023. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%

Nem játszik senki semmit.

Nincsenek szerepek ez nem egy film.


Van egy irányitó személyiség őt nevezhetjük: fiunak.

És van egy irányitott beleegyező személyiség akit nevezhetünk:lánynak.


Az irànyitó az aki a fiús dolgokat csinálja:cipekedik,szerel,mecset néz es sört iszik 😆.


Az irányitott a lány pedig:mosogat és főz.

2023. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Ne ijesztegessuk a Kérdezőt! 😃


Jogos a kerdes.


Akinek nem volt tapasztalata ebben,nem tudhatja,hogyan mukodik ez ket no kozott.


Gondolom azert is kerdezed,mert vannak fius kinezetu/stilusu lanyok/nok. Nem tudom,hogy ez a haloszobaban is megnyilvanul-e naluk.


Nem volt benne tapasztalatom, viszont noies nokent es noies novel valo egyuttlet alatt valtozo,hogy ki a dominansabb.

2023. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Miután a heteró kapcsolatokban sem mindig a férfi domináns, ezért nem gondolom, hogy két nő között egynek mindenképp szerepet kéne játszania. Gondolj csak bele hány papucs férj van, meg hány olyan kapcsolat, ahol egyenlőnek tekintik magukat a felek. Két nő között is csak elvétve van dominancia különbség.
2023. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszokat:)

Úgy látom 4 es válaszoló tudta leginkább értelmezni a kérdést.

Kifejtem érthetőbben. Egyik leszbikus ismerősöm azt mondta, hogy ő szereti játszani a fiú szerepet egy kapcsolatban. Azért tettem fel a kérdést mert nem értem pontosan ebbe mi tartozik bele.

2023. aug. 14. 22:00
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A 4es viccelt...
2023. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

Az alul értékelt 4vagyok.

Nos ezt szerintem a heterós érthetöbbség miatt mondta.

Hogy kb: tudd hova helyezni a ki hol van a kapcsiban.

Mert klasszikus értelemben egyszerübb ki fiú, ki lány.

2023. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

"Akinek nem volt tapasztalata ebben,nem tudhatja,hogyan mukodik ez ket no kozott."


Ehhez nem tapasztalat kell, hanem, hogy ne legyen valaki birka. "-.- Minden kapcsolatban két (vagy több) ember van, akik lehetnek akármilyenek, a többi mellédumálás. Az puszta szegénységi bizonyítvány, hogy valaki csak a konzervatív férfikép és konzervatív nőkép összeadásából létrejött hetero kapcsolat relációjában képes értelmezni mindent. Ha hetero az illető, ha leszbikus, ha akármi.

2023. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!