Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt olyan kapcsolatod,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod, amiben a másik lány szex közben nagyon más volt, mint amilyennek az ismerkedés alapján feltételezted?

Figyelt kérdés

(Pl. lazának, vagánynak tűnt a mindennapokban, de az ágyban szemérmes, visszafogott volt? Vagy az ellenkezője: csendes szolid lány, aki szex közben totál be volt indulva?)


Hogy tudtad kezelni ezt a kettősséget?


23 /bi/



2023. ápr. 27. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Kapcsolatom még nem volt ilyen. Egy barátnőmről került ki, hogy nagyon-nagyon domináns tud lenni, pedig amúgy tök átlagos..:D

Én aránylag csendes visszahúzódó vagyok és az ágyban is ez igaz rám. Max annyi, hogy azért szeretem a picit perverzebb dolgokat...xd

19/L

2023. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Volt hasonló kapcsolatom egy teljesen átlagos lány volt viszont az ágyban egy nagyon domináns személy lett :D
2023. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En magamrol tudom elmondani, hogy emberileg extrovertalt, beszedes, tarsalgasban "dominans" szerepetbetolto ember vagyok, az agyban meg azt szeretem ha a masik fel a dominansabb 😅


Bi

2023. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. Iŕnal ide /privibe egy két példát légyszi a perverzebb dolgokra?:)
2023. ápr. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ItaIta ***** válasza:
Exembol a vilagon senki nem nezne ki, mekkora egy tuzes kanca volt…csendes, visszahuzodo lany, viszont vilagi perverz. Egy szinten ez ram is igaz. Extrovertalt, csendes vagyok, viszont dominans az agyban:D
nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!