Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni? Lehetséges, hogy a nőkhöz is vonzódom?

Figyelt kérdés

Nagyon bizonytalan vagyok sajnos. Mindig is nagyon vonzódtam a férfiakhoz és nagyon sok kalandom és szexkapcsolatom is volt velük. Szerelmes nem sokszor voltam. Mindig is bennem volt az a kettős érzés, hogy nagyon vonzódom a férfiakhoz, mégse jövök ki velük túl jól. Inkább a femininebb férfiakkal tudom jól megérteni magam. Úgy éreztem, hogy semennyi bi hajlam sincs bennem és soha nem is néztem meg más nőket az utcán. Most viszont megismertem egy nőt, akibe úgy érzem teljesen beleszerettem. Soha nem éreztem még ilyet, de attól tartok reménytelen a dolog. Napi szinten találkozunk és mindig nagyon kedves velem, úgy megért lelkileg. Ha hozzám ér, akkor nagyon zavarba jövök, annyira vágyom rá testileg is. Próbáltam elfelejteni, de úgy érzem egyre jobban beleszeretek. Kicsit el vagyok most keseredve, mert férfi iránt soha nem éreztem így és nem is fogok azt érzem. Más nők viszont továbbra sem vonzanak. Igaz azt hozzá kell tennem, hogy elsőre rá se úgy néztem, de a személyisége annyira megfogott, hogy máshogy kezdtem rá tekinteni. Nem tudom ezt hova tenni. Úgy érzem valami baj van velem és nem leszek már boldog.

25N



2023. aug. 17. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Pont egy tegnapi filmben is volt egy ilyen jelenet, hogy egy addig hetero lány azt mondta beleszeretett a másik fél "lényébe" és kész... az, hogy annak a teste éppen "lány" az tök mind1 így már.
2023. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfelejteni, lehetséges.

Önismeret!

2023. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfelejteni kellene, hanem megpróbálni szorosabbra fűzni a kapcsolatot. Lehet, neki is tetszik a te lelked-tested.
2023. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Lefeküdnél vele?Kívánod?Szoktál fantáziálni?Ha igen akkor biszex vagy


Ne probald meg elfelejteni,hátha összejön

2023. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kívánom, de kétlem, hogy ő hasonlóan érezne. Nem fogok hülyét csinálni magamból. Előbb-utóbb biztos el fogom tudni felejteni, de félek, hogy ezt az érzést soha nem fogom tudni még egyszer átélni.
2023. aug. 17. 21:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gyakran találkoztok, előbb-utóbb eljuttok a párkapcsolat témához. Ott színt vallhatsz, hogy a nőket is szereted. Ha ő sem közömbös ugyanazon nem és te irántad, onnantól kezdve lesz esélye, hogy lépjen.
2023. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6, "soha nem fogom tudni még egyszer átélni", én ugyanettől féltem, már betegesen. Azóta már 2 olyan ember is volt (egyikük jelenleg is van) aki testileg-lelkileg gyakorol rám ugyanolyan hatást, és valóban értékes ember.
2023. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is mennyi olyan volt,hogy “hetero” baratnő tetszett…aztan utolag mikor elváltak utjaink ,beismerte hogy viszonozta..

Egyik ilyen csaj,a párom volt majdnem 3évig..ez motiváljon!

2023. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ui: Sok ilyen esetben mind a 2 fél így gondolkozik,azert nem lesz belole semmi..

Inkább azt bánd meg,hogy elmondtad ,ne pedig azt hogy nem és élj tovább abban a tudatban hogy lehetett volna egy csajod csak gyáva voltál..

2023. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond sincs veled ,ne éld meg traumaként.

Sajátmagunkat a legnehezebb kiismerni és szerintem egy élet is kevés hozzá hiszen folyamatosan változunk. Te most értél arra a pontra ,hogy felfedeztél magadban valami újat és ez megrémiszt téged.

Sőt ez fantasztikus ,hogy valaki ilyen hatással tud lenni egy másik emberre és egyben ijesztő is.

Szerintem nincs ezzel semmi gond ,mondjuk én leszbikus vagyok valószínűleg ezért gondolom így de szerintem teljesen felesleges felcímkézni az emberek nemi orientációját.

Mondjuk a helyedben feltenném azt a kérdést ,hogy miért is zavar/feszélyez téged és talán jobban megismered magad.

Attól félsz ,hogy ha rájössz hogy valójában a nők is érdekelnek akkor nem leszel boldog? Miért ne lennél. Talán boldogabb leszel mint valaha is voltál mert megtalálod önmagad. Nekem is volt egy ilyen szakaszom és nehezen éltem meg én is de ma már boldog vagyok és ha ezt nem tudtam volna feldolgozni-elfogadni magamban ,hogy nekem a nők (is) bejönnek akkor maradtam volna igazán boldogtalan és éltem volna továbbra is (nemi)keretek között az életemet…


28/N

2023. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!