Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok egy homofóbba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy homofóbba, hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, vagyis közeli ismerősöm inkább, akit munka révén ismerek és az első perctől kezdve nagyon jól kijövünk. És én az első perctől kezdve szerelmes vagyok belé.

Ő nagyon-nagyon vallásos és mélyen elítéli a homoszexualitást, így sosem mondtam el neki, hogy leszbikus vagyok. Talán 2-3x jött szóba ez a melegtéma, de mindig csak bólogatni mertem, aztán elterelni a témát. Már 2 éve menthetetlenül szerelmes vagyok belé és nem tudom mit csináljak. Voltak rövidke kapcsolataim közben, de mindenkiben csak őt kerestem. Semmi értelme elmondanom neki, hogy hogyan érzek, hiszen valószínűleg nem szólna hozzám többet, pedig talán megkönnyebbülnék, ha elmondanám. Úgysem lesz köztünk semmi. Viszont a barátságát sem akarom elveszíteni, mert egyébként egy annyira jólelkű és értékes ember. Meg ha más nem is lesz soha, legalább az is “megteszi”, hogy mellette lehetek, mint barát.

Tudom, hogy idióta vagyok és miért pazarlom az időmet feleslegesen, de tényleg azt érzem, hogy soha senkit nem szerettem ennyire. (Nem vagyok már tizenéves, volt néhány kapcsolatom, de amit őiránta érzek az minden eddigin túltesz.) Felejtsem el teljesen, de hogyan? Úgy érzem ez sosem menne.


2018. okt. 9. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

El se tudom képzelni,hogy lehet jólelkű az,aki egy olyan dologért gyűlöli embertársait,amiről nem is tehetnek...

18/l/bi/katolikus

2018. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ez ellentmondásos. De tényleg akin tud, segít, egy nagyon szeretetteljes személy és én megértem, hogy miért homofób; a vallás miatt. Ebbe a környezetbe született, ezek a mélyen hívő emberek (én is katolikus vagyok egyébként) nem tudnak elszakadni azoktól a gondolatoktól, amiket beléjük neveltek, hogy a melegség egy bűn. Ennyire szűklátókörűek és sajnos még mindig a sötét középkorban tartunk ilyen téren. De nem hibáztatom ezért, nehéz elszakadni a gyökerektől, éppen ezért meg sem próbálom elmagyarázni neki a dolgokat vagy megváltoztatni a véleményét, hiszen úgysem menne.
2018. okt. 9. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Voltam én is igy egy nagyon vallásos lánnyal. Életem szerelme stb... párszor dugtunk, de utána utálta magát hogy vétkezett... szerintem felejtsd el. Tapaztalat...
2018. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos bele kell törödni, én is most ilyenen megyek keresztül, csak nekem nem vallásos és megmondtam neki, mit is érzek iránta.
2018. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg az élet egyik fő értelme, hogy folyamatosan képesek vagyunk változtatni dolgokhoz való hozzáállásunkhoz, ha valami hatás ér minket...

Lehet te gondolkodtatnád el, hogy a melegek nem is biztos, hogy ördögtől való lények. Agyalna rohadtul sokat, de rajta múlik, hogy lettél-e olyan fontos, hogy ezért ne íteljen el és ne vessen máglyára.

Persze te döntésed elmondod-e.

2018. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el örökre és lépj le

Meg ismerkedj másokkal

2018. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az para. Mondjuk az más szerintem, ha úgy homofób, hogy gyűlöli a melegeket és nem bír velük egy légtérbe lenni és elítélendő meg akasztanivalók stb. és az is más, ha úgy gondolja, hogy hát nem tartja helyesnek, de a 4 fal közt mindenki azt csinál, amit akar. Azért a kettő között van különbség. Bár szerintem sajnos egyik esetben sincs esélyed. Kicsit merész és ha tényleg ennyire félted a kapcsolatotokat, akkor a tűzzel játszol, de talán 1x elhívhatnád iszogatni, felhozod ezt 2 nő témát és a megfelelő pillanatban megcsókolod vagy ha merészebb vagy, akkor nem is kell hozzá pia, hanem józanon, hogy mi a reakciója. Vagy meg-megérinteni csak hogy a reakciója mi, hogy tetszik neki vagy elhúzodik. Viszont ebben van veszély is, hiszen ha rosszul fogadja, akkor lehet, hogy oda az eddigi kapcsolatotok is.
2018. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!