Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi időbe telt nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt nektek elfogadni magatokat leszbikusként?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat küzdöttem magammal hogy elfogadjam ezt bennem, de úgy érzem még nem békéltem meg igazán. Nagyon félek attól is, milyen reakciót kapnék a környezetemtől, ha esetleg kiderülne (nem akarom nagy dobra verni).


Nektek milyen tapasztalataitok vannak? :)


(a homoszexualitásból "kigyógyulást" kínáló stb felvilágosulatlan kommenteket nem szeretnék látni)



2023. aug. 22. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Éld meg úgy ahogy te szeretnéd, a te dolgod a szexualitásod, aki nem fogadja el a baráti körödből az annyit is ér. Nekem is van meleg barátom úgy, hogy mindent elítélek amit az lmbtq lobbi képvisel manapság. Ő egy normális ember, nem öltözködik úgy, ahogy azok a degeneráltak a pride-on mégis meleg, szóval... Bátran vállald fel azelőtt akinek úgy gondolod, hogy tudnia kell róla.
2023. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban (állítólag elég érett voltam a koromhoz képest) volt, hogy megtetszett a meséből az egyik lány karakter, és próbáltam elhesegetni a gondolatot. Amikor kicsit idősebb voltam (11 kb), akkor sírtam, mert féltem attól, hogy meleg vagyok (itt még nem tudtam, hogy az vagyok). Aztán rá egy évre beleszerettem egy lányba, nagyon rossz volt, mert a lány heteró volt. Tudatosult bennem, hogy leszbikus vagyok, nézegettem videókat, olvastam sokat, és aztán elfogadtam magam. Nem ért már annyira váratlanul, de nem volt kellemes, mivel anyukám nagyon homofób és ez az ország is. Most pedig élem az életem és örülök, hogy rájöttem fiatalon arra, hogy leszbikus vagyok.
2023. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!