Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mennyire vagytok szívesen együtt telt vagy kövér nővel (alkalmi v. kapcsolat)? Vagy mindenképp vékonynak, jó alakúnak kell lennie a partnerednek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 00:27
1 2
 1/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszenek azok a nők, akiken van mit fogni itt-ott, számomra az a nőies, ennek ellenére sok vékony lány is tetszett már meg, mert igazán az összkép, a kisugárzás volt mindig is a lényeg, a külső csak ezután jön és nem baj, ha nem az esetem, ha a lelke gyönyörű. Ne aggódj, ha vékony lennél, akkor sem tetszenél mindenkinek. A legfontosabb az, hogy te fogadd el magad, mert ha belülről építed az önbizalmad, akkor kifelé is pozitívat sugárzol, ami megnyerő lesz. :)
2022. szept. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Engem taszít a kövérség. Kiráz a hideg már a gondolattól, hogy hozzábújjak, vagy a virsli ujjaival hozzámér.

Sajnálom, ez van.

2022. szept. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez abszolút ízlés kérdése. Én pl nem szeretem. Nem tetszik. Praktikum szempontjából sem jó, mert én elég aktív életet élek, és tapasztalt szerint ebben nem tudnak/akarnak partnerek lenni. Az meg előbb-utóbb tönkreteszi a kapcsolatot, ha a szabadidőnk jó részét külön töltjük.
2022. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen, lehet hogy azért mert én vékonyabb alkatú vagyok és máson jobban tetszik ha picit formásabb stb..:)
2022. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából kinek mi a kövér.

Amúgy van, akinek jól áll, hogy teltebb, molettebb.


Nem nevezem magamat kövérnek, de azért van rajtam is súlyfelesleg.

Ismerkedésnél mindig ettől tartok, hogy a másik fél mit szólna hozzám, pedig azért annyira vészes nem vagyok. Főleg, hogy az utóbbi időben fogytam és most újra neki szeretnék kezdeni, mert én így nem szeretem magam.


Egyébként, aki szeretne ismerkedni az írjon nyugodtan :)

2022. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bejönnek a teltebb csajok.
2022. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

1.Pasi vagy.

2.Felszínes vagy.


Amúgy nem mindegy mit értesz kövér alatt, és pontosan ki az a kövér nő?


Pl.Adele bár már lefogyott, ő husisan is egy gyönyörű nő volt, ápolt, rendezett, csinos, stílusos, nőies, emelett még tehetséges és intelligens is. Egy ilyen nőnél nem számít a kilók száma.


És a "vékony, jó alakú" kifejezés nyelvtanilag helytelen.


Soványan is lehet valaki gebe, formátlan, lapos:


[link]


Pláne ha emellé még slampos, közönséges, rossz természetű is az illető...


És teltkarcsún is lehet valaki jó alakú, arányos, gömbölyű:


[link]


A vékony nem mindig = a "jó alakúval"


(Eszthi a 3 oldalas kisregényed úgyis automatikus törölve lesz, mert tilva vagy, de a válasz az rá, hogy jászadozz csak a csontokkal, a kutyáknak úgyis az való).

2022. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, ha egy nőn van mit fogni. Teljesen egyetértek az 1#-es válaszolóval. Ha az ember jól érzi magát a bőrében az átjön és vonzó. Szóval hajrá #5-ös, kérdező (meg mindenki más) mindig találj magadon egy-egy dolgot, amit szeretsz és amit nem tudsz, azt hagyd másnak, hogy szeresse. 😁

(Ha nem tudsz megbékélni vele, akkor akármikor lehet rajta változtatni.) 💌

2022. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy bizonyos túlsúly ami után már nem menne a szex, mert már zavaró. Nem tudok erre kg-t mondani, mert ugye mindenkinek más milyen magas, egyéb.
2022. szept. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teltebb nők a zsánereim 30/L
2022. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!