Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ilyet lehetne? Ha igen hol? v...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet lehetne? Ha igen hol? vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Igazából nem voltam még lánnyal de ki próbálnám.

Barátkoznék is de néha lehetne több is 😀

Meg úgy alapvetően kíváncsi vagyok :D

Barátnőimre nem szeretnék rá menni mielőtt ez jönne, egy az hogy fogalmam sincs mik a "jelek" másik meg hogy emiatt nem akarom elveszíteni őket.

Környezetembe senki se tudja ezt a vágyam 🥺

Társ keresős oldiktól félek hogy ismerősbe boltok...

Akik leszbikusak azok nem hiszem hogy ilyenbe benne lennének kíváncsi biszexekkel még itt is alig találkozok ...

Valami oldal erre tényleg nincs??

Aki hasonlót szeretne mint én hogy oldja meg? Biztos nem vagyok egyedül...remélem 🥺


24/L



2023. aug. 22. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Van erre pár oldal. GG, swingercity, tinder. Én is ott ismerkedem anno :)
2023. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Tinderen. Be tudod állítani, hogy ne jelenj meg azoknak, akik benne vannak a telefonod címjegyzékében (ha Tinderen azzal a telefonszámmal vagy e-mail címmel regisztráltak, ami neked is benne van cimjegyzékedben).
2023. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Én is hasonló cipőben járok de én férfiként. Nem egyszerű dolog ez. Meg lehet hogy nem is fog megvalosúlni.
2023. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
A homo hajlamot kezeltesd, van rá gyógyterápia. Gyakorolni meg ne, maradj a fiúknál és csak házasságban. Súlyos bűnbe visz lelki hitbeli téren ha engedsz a csábításnak, természetellenes és fajtalan lenne.
2023. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha gondolod írj nyugodtan, én is nagyon hasonló helyzetben vagyok...:)
2023. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én biszexuális lány vagyok, átérzem a helyzeted, rettenetesen nehéz nem hetero lányt találni
2023. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Bírom itt a gyakori oldalon a kérdések között több esetben is, hogy akik itt nőként a punciról álmodoznak és arra vágyakoznak azt totál elfogadottként és természetesnek gondolják, de ha egy férfi gondolkozik hasonlón hogy ő is esetleg kipróbáljon dolgokat a saját nemével, az már elrettentő bűn, 🤔😁pedig teljesen totál ugyanaz a kettő. Egyik sem heteroszexuális viselkedésre vall. Azért ennyire állszentnek sem kellene lenni.
2023. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

De azt vágod hogy a négyes hozzászóló leszbikus kategóriába írta a szokásos, mostanra unalmas szövegét, ugye?


Kérdező, esetleg Facebook csoporttal próbálkoztál már?

2023. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Én 41 évesen vagyok dettó ugyanebben a helyzetben. A tinderen én is próbálkoztam, elsőnek belefutottam egy teljesen aberrált csajba, majd rögtön töröltem is az alkalmazást a telóról. Baromi nehéz ehhez partnert találni. :( a GG-ről még sosem hallottam/olvastam. És Facebook csoportot is próbáltam már keresni, de sikertelen volt a próbálkozás. Nekem ráadásul a korom miatt már duplán nehéz.. :S
2023. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ehhez biszex lány? Leszbikusoknak csak a lányok tetszenek és te is az vagy. Nem hármast akarsz. Innentől nem olyan nehéz. Korábban elég sok egyéjszakásom volt, tökre szerettem azt az időszakot. Aztán lett egy gyönyörű párom, aki viszont ezerszer többet ér. Most újra nincs... De nem tudnék máshoz érni, csak rá vágyom. Viszont biztos hogy vannak hozzám hasonlóak akik egyszerűen csak élvezik a szexet.
2023. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!