Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan felejtsem el? Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Ti mit tennétek a helyembe? Megpróbálom röviden összefoglalni, hogy miről is van szó

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hónapja megismertem egy nőt, annyit kell róla tudni, hogy ő a masszőröm. Kb hetente – kéthetente járok hozzá. Viszont időközben én teljesen odáig lettem érte, de annyira, hogy az valami elképesztő, totál belezúgtam, nem értem, hogy történhetett, egyik pillanatról a másikra történt. A nő tudja rólam, hogy én a lányok felé orientálódom és ezzel nem volt neki gondja, sőt ahogy érzékelem a kíváncsiság nagy benne egyébként. A lényeg, hogy én annyira odáig lettem érte, hogy minden pillanatom róla szól, hogy egyszerűen csak rá gondolok kb non stop, alig tudok aludni, 5 percenként nézem a messengerét, hogy mikor volt fent stb.. Próbáltam hozzá párszor közeledni óvatosan, eddig úgy éreztem, hogy esetleg kitartással és sok sok apró gesztussal közeledéssel lehet nála esélyem, de a legutóbbi alkalom után már egyre biztosabb vagyok benne, hogy nincs esélyem nála, így úgy döntöttem masszázs után, hogy írok neki, hogy egy elég fontos dologról szeretnék vele beszélni négyszemközt, nem masszázs keretében, de sajnos annyira elfoglalt ő is és én is, hogy egyszerűen nem tudtuk sehogy összeegyeztetni ezt a dolgot, viszont én már kezdek megőrülni úgy érzem, így tegnap este kértem egy időpontot hozzá és mondtam neki, hogy jó hát akkor egy masszázsra szeretnék menni hozzá és közben elmondom, hogy miről van szó.

Nagyon sokat tépelődtem ezen, hogy ezt megtegyem-e, de azt gondolom, hogy egyrészt így biztos lehetek abban, hogy ő mit érez ezzel kapcsolatban, másrészt így fair vele szemben, harmadrészt pedig lehettem volna kitartó és közeledek még, de úgy láttam nincs értelme…



Félek, hogy egyrészt már nagyon megaláztam magam azzal, hogy folyamatosan „csesztetettem őt” azzal, hogy szeretnék vele beszélni függetlenül attól, hogy ő láthatóan nem rajongott az ötletért.

Félek attól, hogy teljesen hüjjének gondol stb. A reakciójától is tartok, bár ahogy megismertem őt nem lesz vele gondja.

Az a tervem, hogy elmondom neki nagyon őszintén, hogy mit érzek, és megmondom neki azt, hogy szakmailag iszonyatosan ügyes, de úgy érzem, hogy egy ideig nem lenne jó ötlet mennem hozzá, mert másképp nem fogom tudni elengedni. Így is szörnyű lesz az első pár nap…. de azt hiszem talán ez a legjobb megoldás amit tehetek, hogy ezt elmondom neki, lezárom és továbblépek.



Ti hogy tudtátok túltenni magatokat a reménytelen szerelmen? Van rá esély, hogy később ugyanúgy járjak hozzá, mint masszőr, de már nem lesznek meg ezek az érzések felé?



27 éves lány


Előre is nagyon köszönöm, ha végig olvastad és néhány jó tanáccsal ellátsz!


Üdv



2018. okt. 27. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon bátor döntés és szép tőled, hogy őszintén elszeretnél neki mondani mindent, talán tényleg ez a legjobb út, mert így legalább megtudod, hogy ő hogy érez, és kitudja még az is lehet, hogy bejössz neki. Ha pedig mégse akkor kitartás, a tovább lépés sosem könnyű, de nem lehetetlent. Mindenesetre nagyon belevaló lány lehetsz, úgyhogy csak ügyesen és sok sikert! :)
2018. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megtörtént a beszélgetés ? Szívesen cserélnék történetet veled. Az enyém is hasonló
2018. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!