Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi, biszex lányok. Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi, biszex lányok. Nektek bejön a fiúsabb, rövid hajú kicsit izmosabb lány?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, mert próbálok barátnőt találni, leszbi aszex vagyok. próbáltam társkeresőzni, de a halálnak se kellettem :( és élőbe meg nehezebben megy az ismerkedés. Szóval nem tom hogy ronda vagyok, vagy miabaj velem :( nem vagyok túl izmos se, csak picit. Ugyanitt hátha valaki lehet nyugodtan írni🤣 18L

2023. szept. 4. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Igen bejön
Nem, haljál meg.
Gisgugya. UwU
36 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút az esetem, meg demiszexuális is vagyok. Csak "picit" idősebb (30 vagyok). :)
2023. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát én nyitott nő vagyok, de sajnos az aszexualitás kizáró ok lenne, ha szingli lennék. Szerintem ez sok ember számára kizáró ok, nem sokakat ismerek akik nem szexelnek úgy igazán.


Egyébként külsőre és belsőre biztos szimpatikus ember lehetsz.

2023. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az aszex a kizáró ok
2023. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is inkább az aszexualitás a baj :/ A külsőddel semmi gond nincs számomra.
2023. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szóval ha aszex vagyok, de leszbiromantikus, semmi esélyem? 😭😭
2023. szept. 4. 19:10
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok, mint írtam, demiszexuális, szóval pont inkább olyan pár lenne hozzám passzoló, aki nem kimondottan igényli ezt a dolgot. Szóval nem, nem hiszem hogy semmi esélyed. :)
2023. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Akkor van esélyed ha ezeket a kitalált baromság fogalmakat elfelejted…26LL
2023. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Ja, szerintem se kellene ennyire beskatulyázni magad, egyébként meg írj az egyesnek😉
2023. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a megnevezéseket is csak addig használjátok amíg kiderül hogy a való életben marhára nem működnek.

Demiszexuálisnak mondható (de nem mondja magát külön) kb. a társadalom nagy százaléka aki nem kufircol fűvel-fával mert van értékrendje, elvárásai (amik a környezettől és/vagy belülről érkeznek saját maga felé). Meg egy idegennel aki több randi után is lehet az még, alapjáraton ijesztő ilyen szinten összemelegedni (legtöbb esetben). A kötödési traumáról pedig még nem is beszéltünk, azt is le lehetne rendezni egy ilyen címkével és akkor már nem is kell foglalkozni vele.

Egy aszex meg ennyi erővel tartson barátokat mert egy párkapcsolat pont az intimitás olyan fokainak megélésére van, ahova ilyen személy nem vagy csak ritkán merészkedik - mindenesetre nem annyiszor, amennyit egy párkapcsolat, főleg az elején megkívánhat.

Meg ha még nem volt barátnőd, honnan tudod, hogy így működsz? Nekem életem eddig 2 legklasszabb nője egyetemen jött, olyan hormondömpinggel amit sosem hittem volna, hogy ember kiválthat a másikból - és ők sem futó kaland eredményei voltak hanem méltón építkezett az egész.

Egyébként társkeresőn pont kiírják a címkéiket, lehetetlen, hogy ne találj egy másik aszexuálist.

2023. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már volt barátnőm, aki szintén aszexuális volt de inkább a lányokhoz vonzódott romantikusan. És én úgy képzelek el egy párkapcsolatot, hogy nincs benne testiség. Nekem nincs szexuális vágyam, nem érdekel a szex része. Viszont azt tudom hogy a lányokhoz vonzódok. Csak inkább romantikusan. Nekem inkább a szerelemről szól, a szex az taszító.
2023. szept. 4. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!