Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nektek egy ilyen szerelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek egy ilyen szerelés egy izmosabb srácon? 22F

Figyelt kérdés

Lengyelből hoztak nekem ilyen felsőket hosszú ujjút és rövid ujjú pólókat is, kimondottan szeretem az ilyen tapadós(szuperhősös) felsőket :)


Általában így öltözöm

[link]


[link]


Nadrágból farmert hordok, abból is csak szűkített fazonút

Cipőből meg sportosat [link]


2014. aug. 8. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Izom póló? Nekem jobban tetszik az ujjatlan kapucnis póló.
2014. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KnightBalazs ***** válasza:
Hát z ilyen tudosok szerint vagy hogy mondjam nekik ők azt állapitották meg h az elegánsabb ruhában lévő férfiak vonzóbbak. De persze ha futáskor hordasz ilyet az nem gáz de már az utcán vagy étteremben esetleg moziban nekem nem jönne be...
2014. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is szexibb ha nem tapad ennyire, nem túl elegáns, nem is utcára való. De sportolni teljesen oké. :) Félre ne érts, imádom ha látszik egy pasin h izmos, de finomabban is a világ tudtára lehet adni h szexi és kisportolt vagy! ;)

17/l

2014. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sértésből, de tipikus Berki-féle öltözködés.
2014. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!