Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Jó játék tapasztalat alapján?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó játék tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy csodás barátnőm, akivel nagyon szeretjük egymást, viszont a szexuális kíváncsiságunk határtalan. Tudtok olyan ketvegut, ami nem csúszik ki, mindketten élvezzük és pánt nélküli dildo? Az lenne a legjobb, ha tapasztalat is lenne hozza:)


22/L



2023. okt. 14. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Én csak egy végűt tudok amivel nagyon jó érzés
2023. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, engem az érdekel, hogy eddig mennyi privit kaptál.
2023. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezt a kérdést csak pasi írhatta ki!
2023. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Ilyenkor én is mindig pasira tippelek, mert se én, se egy barátnőm nem volt oda ennyire a behatolásért. Fura. De hát nem próbáltam ki mindet, szóval lehetnek ilyen nők is 😀
2023. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Fasziknak üzenem: tartogassátok a hetero nőknek a "méteres kékerest" :D

Leszbikus nőknek: azért, mert leszbikusok vagyunk, nem igényelhetjük a behatolast? Szimplán a férfiak iránt nem érzek semmi szexuális vágyat. És érdekelne, hogy egy ilyen kérdés miatt miért lenne bármelyikünk is faszi:)

Elég szomorú, hogy semmi érdemleges hozzászolast nem kaptam, csak a kiehezett hetero faszik nyaladzasat

2023. okt. 14. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kaptál, mert 1: most írtad ki nemrég, 2: mert tényleg nem sok leszbikus nő igényli ilyen szinten, és ezért nincs mit írniuk.
2023. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem a legtöbb leszbikus ismerősöm igényli. Ha nem írnak konkrét az se baj, de az igen, hogy 90% ilyen nyáladzó faszi, mit keresnek mégis a leszbikus kategoriaban?
2023. okt. 14. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

7, pont az van mint ennél a kérdésnél ahol látszik, hogy egy faxverő pasi a kérdésfeltevő:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



Ilyen kérdést nő nem ír ki ide.

2023. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Baj van az agyatokban, ha szerintetek lány nem írhat ki ilyet, de komolyan :D Rosszul aztán nem érzem magam, hogy ilyet lanykent kérdezek, pedig "faszik szokták"
2023. okt. 14. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €18.10 39%OFF | Strapon Dildo Vibrators For Women Double Motor Massage Anal Clitoris Vaginal G spot Gay Adult Erotic Intimate Sex Toy For Couple

[link]


Nos.. ez nem esik ki.

Bár ezt mindenki nevében nem mondhatom. :D

Nálunk évek óta bevált, ha az előjáték tartalmas, "rá lehet feszülni".

2023. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!