Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál vagy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál vagy biszex női kapcsolatokban is előfordúl "családi" erőszak?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan, csak mentálisan vagy fizikálisan is? Most azt értem hogy elméletben minden előfordulhat, de szerintetek ilyen létezik a valóságban vagy szinte csak egy két kivétel lehet, de gyakorlatilag szinte sose fordul elő?

2023. okt. 16. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább érzelmileg kell bírni. Én mindig azt szoktam mondani,hogy nővel nehéz,meg kell edződni előtte. Pl egy olyan,aki eleve mentális gondokkal küzd,nagy mázlinak kell,hogy legyen,hogy olyat fogjon ki,aki nemcsak szórakozik,kihasznál,hazudik,bánt,azaz ne nyomja jobban a depresszív állapotba,mert nagy esetben elég hullámzó.

Többféle korosztállyal is ismerkedtem,leginkább nálam idősebbekkel. Egyikük simán fel is pofozott,nekem jött,egészen addig úgy voltam vele,hogy nőre nem emelnék nőként kezet,vagy amikor szexuálisan nem vesznek figyelembe,és már ott vagy,ha nem hagy,úgy,hogy szólsz neki sokadszorra,akkor lerúgod magadról. Nő-nő között szintén lehet ilyen eset,főleg akikből ki sem nézed.

De leginkább amit én tapasztaltam,az az érzelmi támadás,ami gyakori.

2023. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
(Hozzátenném,hogy leszbikus vagyok,és nem leszólásként irányult,csak gondoltam megosztom,ne csak a szép és a jó legyen,és,hogy ,,csak a férfiak bántanak" legyen.)
2023. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. :(
2023. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze ott is emberek alkotjak a kapcsolatot. És nem mindig a férfi az agresszor.
2023. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!