Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az hogy ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ismerkedés során szinte egyből a szexre terelődik a szó? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés
Párszor már próbálkoztam itt ismerkedni, de minden alkalommal kb a második mondanál a másik fél a szexre terelte a szót, és mivel nem voltam rá kapó, szépen eltűnt az illető. Nekem viszont ez nem megy, nem értem mi ez a nagy kiéhezettség. Én vagyok túl régimódi hogy a lassú tempót, beszélgetést-ismerkedést tartom előrébb valónak és nem kívánok senkivel egyből ágyba bújni?

2023. okt. 24. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem már meg is válaszoltad a saját kérdésedet: egyrészt a kiéhezettség is szerepet játszik benne, másrészt talán rossz célközönséget választottál. A fiatalabb körökben nagyon ritka, hogy valaki lassan halad, ismerkedik veled és valóban időt szán rád, mivel ilyen korban az emberek még nem terveznek letelepedni.


Ez talán így is van rendjén.

2023. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Eleve a szexualitás kategóriába írtál most is.
2023. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából többnyire a saját korosztályomból próbáltam ismerkedni (30 vagyok), talán csak egy valaki volt aki 23 év körüli, és még így is. :/


2-es, ide írtam mivel szexszel is kapcsolatos a kérdés. Mindazonáltal mindegy volt hogy ebben a kategóriában vagy a társkeresésben próbálkoztam-e, ugyanaz volt a kimenetel.

2023. okt. 24. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én arra tippelek, hogy pasikkal beszéltél, és/vagy kíváncsi heterókkal, akik benne vannak egy kis online chatben, de semmi többet nem akarnak.
2023. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Egyes vagyok. Ne haragudjatok, egész pontosan miért is nem felel meg a válaszom a feltett kérdésre? Mert azt mertem mondani, hogy helyén valónak találom, hogy a fiatalabb korosztály még csak játéknak tekinti ezt az egészet?


Még mindig jobb, ha fiatalon csak kalandokba bocsátkozol, mintha 16 évesen valakit életed szerelmének nyilvánítasz 18 évesen meg már eljegyezve terhesen ott állsz (tudom, kategória, de most akartam valami nagyot mondani).

2023. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért pontoztak le :/ Mindenesetre tőlem ment a zöld pipa :)
2023. okt. 24. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Én pl azért nem érzem hasznosnak, mert nem arról van szó, hogy laza kapcsolatot keresőkbe botlik. Hanem 2. mondat szexről szól, utána eltűnnek. Ez nem magyarázható fiatalsággal. Ez nem játék, ez bunkóság.
2023. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem javareszt azert mert pasival dumaltal.
2023. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pasikkal beszélgettél.
2023. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Itt a Gyakorin ez gyakran előfordul, hogy már a második, de van hogy akár az első üzenetben is a szexualitás van fókuszban.

Egyébként, ebben a felgyorsult világban a társkeresés is ugyanúgy felgyorsult, és előbb akar mindenki társra vagy szexpartnerre találni, mint egy-két évtizede.

2023. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!