Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok!? Milyen tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok!? Milyen tapasztalatotok van társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Akik hasznaltok társkereső oldalakat, mennyire találjátok hatékonynak őket?

Mióta vagytok fenn ilyen oldalakon és ez idő alatt hány szemelyes találkozót sikerült összehozni onnan?

Mennyire vagytok aktívak az ilyen oldalakon? Ha matcheltek valakivel rá is írtok? Ha nem, akkor miért nem írtok?

Illetve a másik fél mennyire aktív? Visszaírnak nektek? Érdeklődőek annyira, hogy szemelyes talalkozói is lesz belőle?



2023. okt. 23. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Tinderen ismertem meg a jelenlegi barátnőmet. 25/N.
2023. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Az a helyzet, hogy magyar társkereső oldallal, amely kifejezetten leszbikusoknak szólt volna, nem találkoztam. Az angol nyelvűek...


Na azok megérnek egy szép kis mesét. Nem csak nők, hanem nem binárisok is használják őket. Általában a bemutatkozást teletolják néhány ténnyel magukkal kapcsolatban, rengeteg a csaló és rengeteg az ember, akivel csak akkor tudsz beszélgetést kezdeményezni, ha érted a világukat... ami velem sajnos nem történt meg. Valahogy annyira kívülállónak érzem magam ebben a "queer szubkultúrában", pedig leszbikus vagyok. És ráadásul fiatal (húsz mínusz). Ez az egyik.


A másik, ha találtam valakit, aki józanul gondolkodik: bocsi, húsevőkkel, dohányosokkal nekem nincs dolgom.


Remélem valakinek használnak a társkeresők, biztos jó kis közösség, ha érted, hogy miről van szó, de ez nekem így csak egy agyrém volt, tekintettel arra, hogy az én világnézetem gyökeresen különbözik attól a mozgalométól, ami állítólag engem (is) képvisel...


Sokkal szívesebben ismerkedem személyesen, még akkor is, ha egy kicsit nagyobb a pofára esés valószínűsége.

2023. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia 2.! Merrefelé élsz?
2023. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia neked is! Németországban élek, Niedersachsenben. Ennél tovább nem szűkíteném a kört.
2023. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régebben próbáltam, de semmi értelme nem volt. Vagy kamus volt, vagy csajt keresünk harmadiknak, vagy nem vállalom magam, csak kíváncsi vagyok, stb.
2023. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
2 tarskeresőn is voltam. Mindkettőn egy nap alatt összehoztam egy randit, amiből aztán kapcsolat lett. Azt hittem ezeket így kell használni 😀 26L
2023. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tinderen és Her-en voltam. Előbbinél 90%-ban csak barátokat, hármast vagy kíváncsi hookupokat akartak, másodiknál nem írt vissza körülbelül senki akivel matcheltünk.
2023. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pinkvanilla volt. Én kíváncsiként fenn voltam, de valamiért már megszűnt az oldal. Mi történt?
2023. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder működik, mert általában vállalják a személyazonosságukat. Többin is futottam bele valódi nőbe, de nem érte meg a társkeresőkbe fektetett idő. A valóságban ismerkedj!
nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!