Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az édesanyám nem fogadja el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az édesanyám nem fogadja el ezt a kapcsolatot. És azt sem, hogy a lányokat szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem is tudom hol kezdjem...3 éve jöttem rá, hogy a lányokat szeretem. És most, ennyi idő után, az életembe lépett az első lány. Egy csoda. A nagy szerelem. Akivel el tudom képzelni a jövőm. Viszont a helyzetünk nem egyszerű. Az ő családja nem tudja, hogy mi a helyzet vele, mivel az egyik tesója szintén leszbikus és őt kitagadták. A páromnak van egy kislánya és a szülőkkel laknak, mert jelenleg nem tudnak eljönni. Jó esetben hetente szombaton tudunk találkozni. Éjszaka indul haza autóval. Így nem egyszerű. Én is otthon lakom. Édesanyámnak és testvéreimnek is elmondtam őszintén, tisztelettel, hogy mi a helyzet. A tesóim elfogadták. Édesanyám viszont mindenért engem hibáztat, hogy ő mindent elveszített így, nem akarja megismerni...stb. De elveszíteni sem akar engem emiatt. Viszont én boldog akarok lenni ezzel a lánnyal. Kész vagyok arra, hogy bemutassam. Hogy a hétvégéket együtt tudjuk tölteni. Pláne, hogy már itt van a hideg idő. A kocsiban szoktunk fagyoskodni már este, mert nem tudunk hova menni. Más lenne ha haza vihetném.

Jelenlegi helyzetben, napirenden van, hogy elköltözök itthonról. Mert a családomra se szeretném ráerőltetni ezt a dolgot. Viszont anyám tuti kiverné a balhét miatta és bűntudatot akarna kelteni bennem. De a párommal is szeretnék lenni, mert nagyon szeretjük egymást. De nyilván a legjobb dolog az lenne, ha a családom elfogadna minket és itt lehetne velem.


Szeretném ha normális válaszokkal segítenétek nekem és elmondanátok a véleményetek.


Köszönöm a segítséget, további szép napot!



2023. nov. 5. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi idősek vagytok? Miért nem vesztek ki szállást a fagyoskodás helyett?


Én teljesen megértem anyukád álláspontját, hogy nem akarja, hogy ez menjen nála, de még annak örülj, hogy nem dobott ki, nem tagadott ki.


Sajnos nem egyszerű a helyzeted, a másik csajnak sem, főleg ott gyerek is van. A helyedben nem erőltetném rá anyukádra ezt a dolgot, szállást vennék ki, ha annyira kettesben össze akartok melegedni, de mehettek pl plázába vásárolni, sétálni addig, amíg együtt vagytok.

2023. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én 24, ő 30.


Minden hétvégén nem tudunk. Ráadásul szinte mindenhol teltház van. Pláza nincs a közelbe, vidékiek vagyunk. Ő is, én is.


Nem akarom rá erőltetni. Ezért gondolkodok a költözésen. Így nem is lesz ráerőltetve, mi is együtt tudunk lenni. Viszont anyám sajnos olyan személyiség, hogy csak magát nézi, ő akarja megmondani, hogy mi legyen. Ha szóba hozom a költözést, biztos kiveri a balhét és elkezd fenyegetni.

2023. nov. 5. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag bírjátok, akkor itt az ideje függetlenedni.

Költözzetek!

2023. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha mindenhol telt ház van, akkor meg előre kell tervezni. Tehát most foglalod 2-3 hétre előre a szállást.


Mozi, vagy valami más?

2023. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Hagyni kell, hogy kidühöngje magát, megeméssze a dolgot. majd megbékél.
2023. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kort nezem hanem az eletélethelyzetet. Azert az teljesen mas. Persze lehettek szerelmesek.

Szerintem mindent gondolj át. Pro es kontra.

Én sodrodnek az arral. Ha van lehetosegetek akkor menjetek egymashoz.

Ö is lehetne bator otthon!

2023. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ő helyzete más. Nyilván érthetőbb lenne ha részletesen leírnám, de azt már nem szeretném. Ő sem tervez otthon maradni, de jelenleg így jobb. Utána meg már mindegy ha otthon megtudják. Elengedni nem fogom. Kitartok mellette, bármilyen nehéz. Édesanyámat is igyekszek megérteni, de a végtelenségig nem lehetek türelmes. Pláne ahogy hozzááll. Szeretném én is élni az életem.
2023. nov. 5. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Nos, egyelőre nála élsz, így el kell fogadnod a véleményét, kérését, ha egyet értesz vele, ha nem. Egyébként is az a véleményem, hogy a távolság jobbat tesz ilyenkor a kapcsolatnak anyukáddal, és az elfogadás is könnyebb, ha nem toljátok az arcába muszájként.

Költözzetek külön. Tudom, hogy ez nem könnyű, de legalább ott vagytok egymásnak, nem egyedül kell fenntartanod lakást. Plusz jobban meg is ismerhetitek a másikat, a szombati találkák ehhez nem elegek. Ennyi idősen költöztem én is el, egyedül, menni fog.

2023. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Na biztosak vagytok a dolgotokban és az érzelmeitekben akkor össze kell költözni.

Még ha puritán olcsó kicsi kopott albérlet akkor is.

Édesanyád meg meg fog békélni.

Hidd el.

Ő szeret és ha te boldog vagy elfogad így ahogy vagy!

😊

2023. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől a kapcsolattól függetlenül is próbálj meg anyukádtól függetlenedni amennyire csak lehet. Sajnálom, hogy nem támogat téged. Lehet az is, hogy idő kell neki, de ahogy leírod elég toxik módon viselkedik. Ha jól értem azt sem akarja hogy elköltözz onnan? Ennek mi az oka? Miért tart maga mellett? Szerintem ez nem egészséges.
2023. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!