Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki inkább otthon ülős típus?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy full antiszoc és egyáltalán nem mozdul ki, szóba jöhet a kirándulás, de csak kis mértékben, inkább otthon bekuckózós típus.

nov. 9. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Persze!
nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

A kirándulás is inkább páros program.

Szóval baráti társaság (akárhány fős) egyáltalán, soha, semmilyen formában?

nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Baráti társaság is szóba jöhet, de szintén mértékkel.
nov. 9. 11:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gond nélkül.
nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Én nem. Utálok otthon ülni. Néha persze jó 1x-2x pizsama napot tartani, de havonta, vagy ritkábban. Szeretek utazni, új dolgokat kipróbálni, biciklizni, túrázni, futni, evezni, moziba menni. Néha 1 koncertre elmenni, vagy beülni egy szórakozóhelyre meginni egy italt. Foci meccs, vagy kosár...

Sajnos így semmi értelme nem lenne elkezdeni sem. Én ezeket légyszívesebben a párommal csinálnám, nem nélküle.

nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp, én inkább azokat az embereket preferálom, én magam a kettő közötti vagyok valahol, de én szeretek nagyon otthon lenni, munkámból adódóan is sokat tartózkodom otthon. 26/l
nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ.


Az exem is pont ezzel a dumával kezdte, de aztán kiderült, hogy az otthon bekuckózás arra vonatkozott, hogy csak az a program volt jó, amit õ szervezett, az egész kapcsolat abból állt, hogy nekem kellett ugrani ha neki olyanja volt.

Az én lakásomon nem érzete magát jó, ha én szerveztem kirándulást, mozijegyet, azt "elfelejtette", vagy nem volt épp kedve.

Viszont ha neki volt fontos valami, oda persze mindketten mentünk, koncertre, nemzeti parkba, kávézni, fesztiválra stb.



Nem kell heti háromszor a társoság központjának lenni, de egy kapcsolat viszonzáson alapul. Néha ki kell lépni a komfort zónádból, részt venni egymás életében.


Az, hogy valaki kiskutya módra fut utánnad, felveszi a személyiségedet és az összes hobbidat, de neki nincs igémye semmire.

Ez nem egy kapcsolat, ez egy társalkodónõ egy eszkorttal összevonva.

nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Eddig azert nem mentem mert nem volt kivel.

Most mar meguntam es megyek egyedul, hetvegeken is szeretek kimozdulni. Bekuckozni is szeretek. Szval inkabb a szemelyhez viszonyitanám.

nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Én nem jönnek össze otthonülőssel.

5#!? Szingli vagy?😁😅

nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gabor49 ***** válasza:
0%
igen siman osszejonnek olyannal
nov. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!