Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hányszor élveztek el? egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor élveztek el? egymás után és meddig tart a szex nálatok?

Figyelt kérdés
nov. 16. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok, én magam élvezek el, egymás után nem tudok, mivel nem vagyok 5- én
nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Valtozo. Volt mar, hogy elmentem 4x is, maskor semmi vagy egyszer. Poz-, technika- es partnerfuggo.
nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer tudok elmenni, de hogy meddig tart az változó. Lehet egy jó szex 10 perc is, de olykor hosszú érzéki együttlét a nyerő.


23 L

nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
3 max. de akkor elfáradok már az azért nem 10perc nekem.
nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Általában kétszer tudok elmenni, ritka eset és sok mindennek össze kell jönnie, hogy több legyen.

Hogy meddig tart az együttlét, az viszont nagyon változó: 10 perc és egy egész este között már mindenféle verzió előfordult.

28N

nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha szeretkezünk, általában 2-3 kell azért :)

Az eddigi rekordom 12 egymás után, és azt egyedül értem el, röviddel egymás után folyamatosan :)

nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az átlag idő 1 óra :)


2 alkalommal minimum. A legtöbb az egy éjszaka alatt 5 alkalom.

jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!