Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként voltatok már férfival? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
nov. 17. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor még nem voltam tudatában az irányultságomnak. Nem mondom, hogy rossz volt, de éreztem, hogy valami nem stimmel.
nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semleges volt, nem indított be semmi különlegesebbet.
nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
1-2. Akkor ti ilyenkor csak feküdtetek, mint "egy darab fa"?
nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyrészt igen
nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromtól 16 éves koromig jöttem össze összesen 3 fiúval de egyikkel sem volt jó semmi éreztem hogy valami nem okés mert megcsókóltak ölelgettek meg stb és én csak ott tettettem hogy tetszik de belül elvoltam gondolkodva hogy valami itt nem okés. Szex nem volt egyikkel sem mert nem tudtam felizuglni férfi érintésre. Aztán 17 éves koromra 100-ig eldölt hogy leszbikus vagyok mert 16 évesen azt hittem hogy biszex vagyok és lehet nem jó fiút vâlasztottam. Azóta amióta rájöttem hogy leszbikus vagyok azóta fiúkkal csak haver leszek és aki próbálkozik annak elmondom hogy leszbikus vagyok.
nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
de ha valaki full leszbikus, akkor én nem értem hogyhogy nem undorodtatok a fiúktól.
nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Én is voltam, mikor még nem ismertem fel az orientációmat. Rossz volt, fájt is, csak meg akartam felelni. A társadalomnak is, meg ott, akkor az adott pasinak is. Csak utólag érzem undorítónak, abban a helyzetben szimplán a vonzalom/izgalom hiányát éreztem.
nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Hasonlóan a 7.eshez. Első szex fájt, aztán se lett jobb, undorodva szoptam, és fájt a seggbekuki is. Na ezért lettem leszbi.
nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
8. Úgy vagy te leszbi (nő), ahogy én anyakirálynő...
nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!