Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudjam, mikor kezdemémy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, mikor kezdemémyezzek irányítsak egy leszbikus kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy gondoltam, hogy én inkább bottom vagyok, de a mostani kapcsolatomban kénytelen vagyok kezdeményezni, mert amúgy nem haladnának a dolgok úgy érzem...

De az is lehet, hogy amúgy csak a kommunikációval van baj, azért kell pl ide-oda raknom a kezét ( pl ma éreztem, hogy simogatja a térdem, de nem meri máshova rakni a kezét szóval kicsit a combjaim közé rakjam és akkor már belejött) vagy talán csak túl felos, azért nem mer csókot kezdeményezni (olyan helyen ahol esetleg megláthatnak, ezért ott mindig nekem kell bevállalósabbnak lennem.)

És oszinten élvezem, hogy kicsit én irányítok, annak ellenére, hogy elso látásra dominánsabbnak tunt a baratnom, és neki már nem ez az elso kapcsolata lánnyal, nekem meg igen, de nagyon tetszik, ha érezteti velem, hogy kellek neki, és nem lacafacázik. (Pl sokszor látom a szemében a csillogást, nyaldossa/harapdálja a száját, mégsem mer cselekedni és ilyenkor nekem kell megtörni valahogy a hosszú szemkontaktust.)

Szerintetek csak felos és mondanom kellene neki, hogy legyen bátrabb, tegyen amit szeretne, mivel még neki is új a dolog és elég fiatalok meg tapasztalatlanok vagyunk, vagy folytassam továbbra is azt, amit eddig? Oszinten annyira én sem érzem magam magabiztosnak és kicsit félek, hogy túl sok vagyok, olyat csinálok, amihez nincs kedve, velem viszont bármit csinálhatna, de ha nem jön magától akkor eroltetni sem lehet.

Nyilván megbeszélem ezt majd vele, de általánosságban érdekelne, honnan kéne tudnom, mikor lépjek?



nov. 19. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Folytasd is, amit eddig, és kommunikálj vele rendszeresen, megerősítés alapon, amit érzel, hogy lehet bátrabb, és lehet szabad veled.

Tudod mikor kell lépj, és teszed is. Amikor látod, hogy akar, akartok valamit, akkor megléped. Ez már megy neked, csak gyakorold tovább.


Ismétlem, ezt ne megbeszéld vele, ne kérd, hogy ez meg az legyen, hanem rendszeresen beszélj vele arról, hogy mit tapasztalsz ő belőle, és hogy nyugodtan LEHET bátrabb, LEHET szabad, és az számodra is jó lenne, ahogy számára is, hogy ne tartja vissza, amit szeretne.


A beszélgetésekben majd úgy és érezteted vele az utolsó rész gondolatait is. Biztos azt fogja mondani, hogy "jaj de semmi sincs, amit erőltetnél, mindent akarok" vagy valami hasonló ultracuki dolgot. Egymást kell rendszeresen erősíteni, hogy amiket megéltek, normális, és lehet szabadon engedni, és majd a másik szól, ha az túl sok, vagy éppen akkor nem akarja.

nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy neki nem ez az első kapcsolata lánnyal, neked igen. Beszélj vele nyugodtan erről, mondd ki, hogy mire állsz készen, mire nem, hogy tudja, meddig mehet el, mert lehet, hogy tiszteletből figyel rád és ő sem szeretne nyomulni, ezért inkább hagyja, hogy te jelezz felé. Az én páromnak sincs sok tapasztalata, ezért én rákérdeztem, hogy meddig mehet a kezem, mikor először úgy érintettem és utána újra megkérdeztem, hogy biztos-e. Nem akartam olyat tenni, amiben még nem biztos. Kommunikáljatok, kérdezzetek, jelezzetek egymásnak, ez fontos. Kérd meg, hogy ha tenni szeretne valamit, akkor inkább kérdezzen rá vagy gyengéden vezesse fel apró érintésekkel, úgyis érteni fogod, a reakciód (hevesebb leszel, mélyebben sóhajtasz, beleremegsz,

jobban magadhoz húzod vagy éppen eltolod a kezét) pedig egyértelmű válasz lesz számára, hogy folytathatja-e. Nektek még csiszolódnotok kell, a leírtak arra engednek következtetni, hogy ez még egy friss kapcsolat. Persze beszélgethettek is arról, hogy ez meg az milyen jó lenne, de teljesen más gondolatban, mint gyakorlatban, mert tapasztalat nélkül úgyis csak akkor érzed, hogy tényleg akarod-e és valóban tetszene-e neked, ami fantázia szintjén rendben van. Még az a biztos, ha konkrétan kérdeztek. Ismerjétek meg egymást és utána minden menni fog szavak nélkül is, magabiztosan.


Az pedig nem feltétlenül baj, ha nem mer csókot kezdeményezni olyan helyen, ahol láthatnak. Kérdezd meg, hogy mi az oka. Nem akarja reklámozni a leszbikusságát vagy egyszerűen alapból sem olyan ember, aki nyilvánosan szereti csókolgatni a párját.

nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"neki már nem ez az elso kapcsolata lánnyal, nekem meg igen" - ebben az esetben sztem a legjobb, amit tehet, h várja, h kívánd annyira, h te kezdeményezel, nem akar gyors lenni, tud várni. Vagy szereti, ha irányítják. :) Én is azt javaslom, h beszélgessetek, kérdezzetek! Fiatalok vagytok, bocs első válaszoló, sztem a célozgatás, a téma kerülgetése nem jó tanács most ide. Meg kell beszélni, fiatalok, tapasztalatlanok, jobban értenek a konkrétumokból, azzal könnyebben elkerülhető a kellemetlen szexuális élmény. Merjétek kimondani, akármi legyen az!
nov. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az, hogy "nem mer csókot kezdeményezni (olyan helyen ahol esetleg megláthatnak, ezért ott mindig nekem kell bevállalósabbnak lennem" nem gáz, én sem szeretek mások előtt, nem tartozik senkire, mindegy, h hetero vagy leszbikus párról van szó.
nov. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!