Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok tényleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok tényleg?

Figyelt kérdés

A suliban egy osztálytársamnak elmeséltem, hogy zuhanyzás közben néha felizgulok magamra és maszturbálok kicsit de nem viszem végig, csak rövid ideig aztán megyek dolgomra.


Mire Ő azt mondta "az a lány aki saját magára izgul az tuti leszbi".


Nem akarom elhinni, vagy csak tagadom? Psichológusnak tuti nem mondom el.. Ciki lenne



nov. 20. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Ebből már divatot erőltetnek, és bebeszélitek magatoknak, aztán csodálkoztok, higy depressziósok lesztek.
nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Franckarikát vagy leszbikus! Akkor lennél leszbikus ha csakis más nőkre tudnál felizgulni, pasikra sosem. Ha meg mindkettőre akkor biszex vagy - nyugi, ezt nagyon jól tolerálja a társadalom, sőt a pasik 99%-ának inkább felcsillan a szeme ha ezt hallja 😂

Pszichológusnak meg BÁRMIT elmondhatsz! Nem az a dolga, hogy ítélkezzen, hanem hogy segítsen! S hidd el ennél ezerszer cifrább dolgokat is tapasztalt már a munkája során.

nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Errol en meg nem hallottam.

Kicsit olvass utana, de ne itt, keress cikkeket.

Leszbi tuti nem vagy.


Az se baj ha tetszel magadnak es elegedett vagy magaddal. Az se baj tukorbe nezed kozben, de tenyleg csak magadra gondolsz?Tele lehetsz szexualis feszultseggel, ezt erdemes lehet egy partnerrel levezetni.

nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

hála istennek hogy nem járok iskolába

már akkor is sok hülye volt de úgy nézki pár év után nem lett kisebb az arány

nem tudom hány éves vagy de nem volt szexuális felvilágosítás

2 nem létezik a férfi és a nő

leszbi egy olyan nő aki nőre izgul és ennyi, csak nőre

azért mert maszturbálsz még nem leszel leszbizus

viszont egy komoly felvilágosítás rátok férne

nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem volt felvilágosítás, de hát az internet világában szerintem előbb jutunk infóhoz mint, hogy szüleim beszélnének róla. Csak az osztálytársam állítása gondolkodtatott el.
nov. 21. 09:56
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

meg sok rossz infohoz is elöbb jutsz hozzá

általános iskolásként nem ilyenen kéne agyalni

nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Így kell bebeszélni hülyeségeket.


Te érzed melyik személy tetszik meg, izgat fel. A nemén múlik az irányultságod.

Az hogy másoktól kérdezed meg kikhez vonzódsz... mi honnan tudjuk?

Én tudom hogy nem izgulok fel nőkre és bár jó érzés markolni a melleimet nem akarok máséhoz nyúlni.

nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ilyen stílusban beszélni szerencsétlennel, nem az ő hibája hogy iszonyat nehéz megszűrni a netes infókat, még egy felnőttnek is, ahogy az sem az ő hibája, hogy az iskolában elhanyagolják a felvilágosítást.

Feltett egy egyszerű kérdést, ami foglalkoztatta, hozzánk felnőttekhez fordult segítségért, erre ezt a stílust kapja? Lehet szégyenkezni.

nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8#
nov. 21. 10:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy leszbi! Ellenben az osztálytársad egy tudálékoskodo hülyegyerek, vagy kimondottan veled rosszindulatu. Az meg külön jo ha tetszel magadnak, szereted a testedet, gyönyörködsz benne, söt egy kicsit izgatonak is látod. Normális, egészséges csaj vagy testileg, lelkileg!
nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!