Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan ne okozzak fájdalmat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ItaIta kérdése:

Hogyan ne okozzak fájdalmat a partneremnek ha én veszem el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Két lánnyal feküdtem le eddig, mind a kettőnek én vettem el a hüvelyi szüzességét. Egyiknek teljesen, tehát ő még soha nem volt senkivel, másik pedig behatolás nélkül volt már ágyban mással. Mind a ketten mondták hogy nagyon fájt nekik. Pechemre, akivel most haladunk a cél felé, ő is szűz viszont nem szeretnék neki is fájdalmat okozni… hogy csináljam? Mind a kettőnél megvolt az előjáték, a beindulás, benedvesítés, türelem…félek hogy valamit én rontottam el vagy nem tudom:( valami tipp tapasztaltabbaktól?

nov. 29. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egy pici fájdalom szinte mindig van. Akkor is, ha jól csinálod.
nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Úgy, hogy összehozod őket egy tapasztalt, érett, férfi partnerrel.
nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%

Biszex nőként mondom, aki tapasztalt férfi partnerként reklámozza magát, azzal lesz igazi katasztrófa.

Amúgy egyet értek azzal, hogy elsőre lehet kellemetlen, szinte mindenkinek az.

nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Te már kiérdemelted a "szűzoltó" becenevet.
nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Neked fájt amikor elvették? N/F volt?
nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez így működik, az addig nem használt hüvelyi izmokat ,,be kell járatni" kicsit, ha még sosem voltak használva, eleinte nem elég rugalmasak, ezért fáj az aktus. Hosszú kihagyás után ugyanúgy kellemetlen az első szex, pedig akkor már biztosan nem a tapasztalatlanságból adódó szorongás okozza.
nov. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Mindig fokozatosan az újakkal kell előtágítani és lehet, hogy elsőre nem is sikerül.
nov. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy ne akard elsőre elvenni nekik. Szerencsére neked nincs farkad, amit be kéne erőltetned, így elsőre bőven elég egy ujj, azt is óvatosan. Aztán szép fokozatosan tágulni fog. Amúgy jogos a kérdés, hogy neked ez milyen élmény volt? Vagy neked is meg van még a szűzhártyád? Mert ha nincs igazán tudhatnád, hogy hogyan működik.
nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már köztetek más, pl. nyalás, csiklóizgatás stb? Szerintem nem kell sietnetek. Mindig csak azt csináljátok, amit élveztek. Főleg nem kell az első alkalommal behatolásnak lennie. Amikor ismered a testét és látod, hogy nagyon szeretné, hogy megujjazd, akkor csináld csak.
nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassú tempó sok előjàték. De nem garantált h nem fog fájni neki ìgysem
nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!