Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mik voltak a jelek hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a jelek hogy a saját nemeteket szeretitek?

Figyelt kérdés
dec. 10. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
12-13 évesen teljesen hidegen hagytak azok a színészek, énekesek, helyi szépfiúk, akikért a barátnőim bolondultak. 8. osztályos lehettem nagyjából, amikor először feltűnt, hogy körülöttem egyes lányok milyen szépek, formásak. Akkoriban kezdtem masztizni és kizárólag róluk fantáziáltam, ahogy egymást megérintjük. Ekkor már eléggé egyértelmű volt, melyik csapatban játszom.
dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

4-5 évesen meg akartam menteni a királylányt a sárkánytól


7-8 évesen volt egy másik lány a balett órámon aki nagyon tetszett


tiniként abszolúte nem érdekeltek a fiúk, nem igazán tudtam magam elképzelni egy heteró kapcsolatban, anyaként vagy menyasszonyként.

emlékszem, amikor kérdeztek ki tetszik, találomra választttam valakit


egyszerre volt borzongató és érdekes volt minden meleg téma, de még nem tudtam teljesen összerakni a képet.



ha fiúk próbáltak közeledni, az fura volt, nem is értettem miért engem kérdeznek


ha el kellett képzelnem magam egy kapcsolatban, mindig csak egy arctalan, homályos alak volt mellettem


a heteró szex akkor is, és most is furának tûnik, esetlennek és körülményesnek. nem tûnik élvezetesnek se, és az meg kifejezetten beteg dolog, hogy a heteró srácok fantáziáját mennyire megmozgatja a szüzesség meg, hogy mennyire fáj a csajnak.



kezdtem összerakni, hogy mi van, de ugyanakkor tudtam, hogy ameddig otthon lakom egy pici faluban, addig elmegy mellettem az élet, valahol gyászoltam azt a fiatalkort, amit nem kaphattam meg


igyekzeteztem túlélni, és elterelni a figyelmemet. az életem nagy részét online éltem, nem jártam el sehova. sokat olvastam, online, amatõr íróktól, fanficeket, sok zenét halgattam


nagyon féltem, hogy mi lesz velem, milyen életem lesz. sosem érzetem magam biztonságban magyarországon, néztem online, hogy sok más tini öngyilkos lett, õk is sokat szenvedtek.

kb biztos voltam benne, hogy nem élem meg a 25öt.


igyekzeteztem kitörni, de még nem mertem álmodni, csak tudtam, hogy nem vagyok jó helyen.


a szüleimnek comingoutoltam, õk lassan de elfogadtak


amikor elmúltam 18, és kiköltöztem otthonról, végre kinyílt a világ, és úgy éreztem a sok éves vegetálás után végre elkezdhettem élni.

dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem rajongtam a fiukért, úgy mint a tobbi lány. Nem is akartam a kozeledni feléjük, úgy ahogy ők, max csak focizni akartam velük.

Jobban izgatott hogy nézzem a Hsmben Vanessat, Hannah Montanat, vagy a H2o-t. 🤣 Mivel nem erdekeltek a fiuk, és a lányokkal se nagyon tudtam szót érteni, közelebb nem jutottam a csajokhoz. 😂 volt egy ket lány aki tetszett, de nem értettem. Nem is nagyon foglalkoztam vele, csak titkoltam. 15-16 evesen mar tudtam hogy szeretem a lanyokat. 18 evesen tudatosult, hogy pasik soha nem is fognak.

dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Amikor az iskolában szerelmi téma volt hogy fiú lány kapcsolat akkor én ott magamban mondtam hogy na már mikor jár le ez a téma mert egyáltalán nem érdekel engem és nem tudom magamat fiúval elképzelni. 16 éves koromban volt ez. Fiatalabb koromban ( 12,13,14 évesen) kezdtem el az utcan és a közösségi médián nézegetni lányokat akiket szépnek tartottam és elkezdtem azon fantáziálni hogy megcsókólnám őket meg stb. De nem nagyon értettem hogy miért volt ez és azt hittem hogy ez elfog múlni és plusz hulyéség is. Aztán betöltöttem a 15-öt és megint előjöttek ezek csak akkor már a fiúsabb lányoknál akiknek közepesen volt rövid a hajuk és féloldalas. Az egyik megtetszett nekem de nem értettem hogy miért elkezdtem az LGBTQ kategóriákról olvasni bővebben és 15 éves koromban biszexuálisnak tartottam magamat de Aztân mâr 16 éves koromra kezdtem megtudni hogy lsszbikus vagyok mert fiúval nem tudtam elképzelni kapcsolatot és szexet sem. Simán csak barátilag tudok viszonyulni. Aztán betöltöttem a 17-et ès 100%-ra rájöttem hogy leszbikus vagyok. A fiúsabb lanyok jönnek be nekem akiknek közepesen rövid a hajuk és féloldalasan van meg az öltözék is picit fiúsabb vagy akár full fius. 20 L L
dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokáig nem gondoltam szexuális értelemben a lányokra, egész addig míg kb. 24 éves koromban nem láttam a The 100 c. soriban a két főszereplőnőt smárolni... 29L
dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!