Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex nők! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex nők! Nektek bejön Becky Armstrong?

Figyelt kérdés
[link]

dec. 18. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl nem. Szép nő, de én inkább a rossz lányos stílust szeretem, a vagányabb megjelenésűeket.

Miért van ennyi ilyen kérdés? Mitől lesz jobb egy férfinek, ha tudja, hogy xy-t mi szépnek látjuk-e?

dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szép, csinos, aranyos de az ottani szinészi játékot viszont annyira nem kedvelem. Így az a cukiság ami arad belolle, néha sok is. A kulturális kulonbségeken nehez, túllepni. Várom a kövi filmjüket.
dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Olyan ezen a fotón, mint egy ballagó iskolás kislány. Ez a nagyon cuki, nagyon szűzies, nagyon gyerekes kisugárzás nem jön be.


Bár vannak olyan képei, amiken egyértelműen felnőttnek is néz ki, és nem pedofil-mágnesnek van beöltöztetve, bepózoltatva, csak valamiért a kérdező nem ilyet választott, ami sokatmondó...

dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon cuki és szerintem szép lány. De nekem pl. Freen (Sarocha Chankimha) valahogy sokkal jobban bejön, nagyon vonzó. ;)
dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vonz
dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretem Beckyt, szerintem szép egyébként, de Freen nekem is jobban tetszik.
dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon nem
dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!