Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van Neil Armstrongnak...

Miért van Neil Armstrongnak csillaga a hollywoodi hírességek sétányán, Hollywoodban?

Figyelt kérdés
Színész volt? [link]

2023. jún. 4. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Elment a holdra.
2023. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Neki, Aldrinnak és Collinsnak gyakorlatilag egy "holdja" van, a '69-es Holdra szállás okán.

[link]

Egyébként nem csak színészeknek lehet csillaga. Vannak ott énekesek, rádiósok, stb.


Ja, amit linkeltél, az meg csak egy képszerkesztővel alkotott kép.

[link]

2023. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Az általuk készített felvételeket a holdra szállásról többen látták a TV-ben, mint kb bármilyen más operatőr által egy élet alatt felvett anyagot.

És igen, nagyobb sztár volt a holdra szállás után, mint bármely akkori "celeb".

2023. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ööö, mert ő is egy híresség?
2023. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kellene fake fotókat feltölteni igázóként.

Ez az igazi fotó [link]


Amúgy azért kapta (kapták), mert megérdemelték.

2023. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vajon kiderül még a mi életünkben?
2023. jún. 4. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

"Vajon kiderül még a mi életünkben?"


Már kiderült minden. Neil a Holdra jutott és ott lépkedett, a te IQ-d pedig a cipő méreteddel azonos.

2023. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem azt jelenti, amire gondolsz és bizonyítéknak is irtó kevés lenne. A Holdra szállás megtörtént, fogadd el!
2023. jún. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt a válaszolók a saját maguk számára be tudják vajon bizonyítani? A tudomány nem hiten alapul. Idézet: „Amikor a kormányban dolgoztam, hivatalos kérést küldtem a Roszkoszmosznak, hogy szolgáltasson nekem dokumentumokat az amerikaiak Holdon tartózkodásáról, amelyek akkoriban még a szövetségi ügynökség rendelkezésére álltak. Zavarba hozott az a tény, hogy a többnapos expedíciókról visszatérő szovjet űrhajósok alig tudtak megállni a lábukon és hosszú lábadozáson estek át az ilyen repülések után, az amerikaiak pedig úgy ugrottak ki a holdjáróikból, mint uborka a kertből. 2018-ban, amikor a Roszkoszmosz állami vállalatnál kezdtem dolgozni, tovább kerestem a bizonyítékokat, de nem találtam semmit. Természetemnél fogva próbáltam a részletek mélyére hatolni, és legalább saját magam részére megállapítani a dolgok valódi állását a Hold versenytársaink általi felfedezésének kérdésében. Nem volt világos számomra, hogy az Egyesült Államok a múlt század 60-as éveinek technológiai fejlettségi szintjén hogyan tudta azt, amit most nem tud? Az az űrhajó még egy mai USB-C töltőnél is kisebb számítási teljesítménnyel rendelkezett, mégis 1969-ben képes volt asztronautákat vinni a Holdra, ahová 54 évvel később nem sikerült embernek visszatérnie a jelenlegi modern technológiának köszönhetően sem.” (Dmitry Rogozin, a Roszkoszmosz vezetője volt 2018-2022 között)
2023. jún. 15. 00:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem hiten alapul, ezért csak elég lenne utánaszámolni a dolgoknak... A Hold gravitáció kb. 16%-a a Földének. Magyarul amikor az űrhajós kilép a felszínre, akkor a testsúlyának 16%-át érzi csak meg. Nem tudom hogy vagy vele, de egy 100 kilós ember 16 kg-t egy kézzel megemel, de ha a kezébe adnának egy 100 kilós súlyt, akkor nem biztos, hogy fel bírna állni. És pontosan ez történik a Földre való visszatéréskor is. Közel fél évszázados rejtélyek olvasgatása helyett inkább józan paraszti ésszel gondolj bele, hogy mi lehet a jelenség magyarázata. A Hold gravitációja nem most vált ismertté, hanem már fél száz évvel ezelőtt is az volt. A Holdraszállás tagadók magukat égetik le vele, hogy egyszerű százalékszámítást nem tudnak elvégezni.
2023. jún. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!