Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szoktatok védekezni egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok védekezni egy másik nővel kapcsolat során, ha igen, milyen módon?

Figyelt kérdés

jan. 10. 10:35
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Mi ellen?!
jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nemi betegségek ellen
jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező,


2 nő mit mire húz nemibetegségek elleni védekezés címén?

jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem szoktam. Egyrészről most nem vagyok kapcsolatban, másrészről az alkalmi kapcsolatok nem érdekelnek. Ha lenne valakim, akkor az állandó és kizárólagos kapcsolat lenne. Régebben, amíg termékeny voltam, óvszerrel védekeztünk a volt párommal (transz nő vagyok).

#3 Orális szexnél is van kockázata a fertőzésnek, nem tudom, hogy tudod-e, hogy az ajakherpesz képes a nemi szervekre is átterjedni és viszont. Ilyen esetekben is lehet (és bizonyos esetekben kell is) óvszerrel védekezni (a végét levágod, végigvágod és kihajtod).

jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Értetlenkedők számára tudom ajánlani az alábbi forrásokat (félelmetes mennyi tájékozatlan ember van...)


[link]


[link]


[link] (angol nyelvű)


A kérdésre válaszolva: jelenleg nincs kapcsolatom, ha lenne szorgalmaznám orális szexnél a fóliát, mivel sajnos időnként tünetmentesen is jelen lehetnek a bacik.

jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
két nő közt miért kell, ha egészséges és kapcsolatban vannak?
jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, soha. Annyira hangulat romboló lenne, hogy akkor inkább neki sem állok. Nem váltogatom a barárnőim olyan gyakran, és mindig igényes, magára legalább annyit adó nőket választok, akik elmennek vizsgálatra, ha valami nincs rendben, és szinten nem fekszenek le fűvel fával.
jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
😮😮😮
jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5. A folia jo gondolat, de tudsz egyszerü beszerzési lehetöséget (simán boltban!!)?? (Ha igen légyszi add meg priviben!) Még jobb lenne ha nöi védögumit is lehetne vásárolni. Szintén létezö, csak nálunk nem tudok forrást, pedig nagyon jol lehetne használni.
jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, írtam neked :)
jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!