Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy biszex lánnyal mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex lánnyal mindig ennyire kaotikus kavarni?

Figyelt kérdés

Október körül randiztunk, aztán arra jutott most nem keres senkit. De baratok lettunk (en 28, o 25) es sokat beszelgettunk. Azon agyalt, hogy feltehetoleg nem bi hanem hetero (volt mar kapcsolata lannyal amugy), es fiukkal kezdett randizni. Aztaan ujra lanyokkal. Most mi megint talalkozgatunk, majd jon at sorozatozni meg megnezni a macskaimat.

De elvileg mi csak baratkozunk. Viszont ha megint szoba johetnek neki a lanyok szeretnek beprobalkozni. Ez szerintetek tolakodo?

28/l/l



jan. 20. 12:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Igazából kár rá pazarolni az idődet, hisz fogalma sincs mit akar.
jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Próbálkozz be nyugodtan, csak ne légy erőszakos. Egy finom próbálkozás nem lehet probléma.
jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1- randizgattam masokkal kozben, volt aki megugrotta a szintet dee vegul vele sem mukodott. O meg kicsit mindig visszater valahogy a kepbe es erdekel miert. De igyekszem nem futni utana


2- igeen en is most ezen az allasponton vagyok, bar sose en kezdemenyezek (bottom energy), ugyhogy valahogy ezt meg kene ugranom este nyolcig :D hogy induljak neki?

jan. 20. 12:17
 4/26 anonim ***** válasza:
52%

Csak kéreti magát.

Csábítsd el! Nyomulj rá!

jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Joo de hogyan?😂 mindig ram nyomulnak, ha nekem kell kicsit megijedek? Elveszek?

Gondoltam ra hogy igyunk es konnyebb lesz, dee nem nagyon akar inni :(

jan. 20. 12:25
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
Hogy indulj neki? Felcsatival. Nálam nagyon bejönne.
jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ah azert ennyire nem vagyok bevallalos 🤣 barcsak
jan. 20. 12:26
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj hogy ö sem tudja mit is szeretne, tipikus bi, ha szex kapcsolatot akarsz miért is ne, de ha komolyabbra fordítanád a dolgokat, akkor pofára is eshetsz.
jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Lelkileg & mentalisan tokre kapcsolodunk. A kemia neha fura. Valoszinu az en toketlensegem miatt
jan. 20. 12:30
 10/26 anonim ***** válasza:
16%

4#

Hogy csábítsa el?

Ott van vele.. csokolja meg?

jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!