Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kezdeményeztettek legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményeztettek legjobb barátnőnél szeder és ha igen mit szólt hozzá?

Figyelt kérdés

#kezdeményezés szex
febr. 14. 10:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Szex bocsánat a telefon mást írt be
febr. 14. 10:42
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ő kezdeményezett. Nem utasítottam vissza. Azóta rendszeresen csináljuk, pedig mindkettőnknek van pasija. Jó vele, titokban...
febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk nagyon intim a viszonyunk. Egymás előtt simán vagyunk meztelenül megsimogatjuk meg dicsérjük egymás testét vagy ha valami jól áll. Barátnőm kezdeményezte kiváncsi volt milyen nővel csókolózni és én is kiváncsi voltam. Aztán ez tovább ment és kipróbáltuk milyen kényeztetni egymást. Nagyon jó volt, de nem gyakori, ha éppen egyikőnknek sincs párja akkor volt hogy együtt voltunk.
febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Velünk ‘véletlen’ esett meg, azóta néha ha úgy alakul megtörténik, kb havonta egyszer. Előtte még csak meztelenül sem láttuk egymást, azóta pedig nincs tabu.
febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Ritka gusztustalan ez a sok beteg perverz bumzi.
febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!