Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Talán ezek jelek arra hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ezek jelek arra hogy a legjobb barátnőm lezbi?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem a legjobb barátnőmön hogy az iskolában sokszor nézeget lányokat. Általában mikor rá kérdezek hogy szimpik e neki, mindig húzza a száját hogy "márpedig én ezzel sosem barátkoznék" aztán tesin öltözőbe folyton megbámulja őket mikor azok nem figyelnek. Sokszor talizunk, és ő folyton az ölembe akar lenni, mert azt mondja neki "ez kényelmes" és mindig átölel és puszilgat közbe plusz közelebb húz. Egyébként már közöltem vele mikor rá kérdezett hogy ez nekem milyen, mondtam picit fura, ezután közölte velem hogy ez teljesen okés és akkor többet nem ül az ölembe. Egyébként nagyon értelmesen el tudok dumálni vele, de ha kiderülne hogy lezbi inkább hanyagolnám mi van akkor ha rám mászik. Egyébként nagyon szép lány, nem tudom megvan e nektek a shameless. Kb Ian Gallagher női verziója külsőben. Úgy értem sok fiúnak bejön, a suliba sokat húzzák az agyát a fiúk viccelődnek vele de ő csak nevet rajtuk. Kinézetre nagyon nőies. Mikor rá kérdeztem hogy ő leszbi e akkor tagadta meg meg is sértődött hogy ilyennel mertem gyanusítani. De viszont sokszor látom rajta azt a bizonyos kisugárzást. Ahogyan végig néz más nőkön. Sőt ahogyan észreveszem a többé barátnőjével sokat ölelkeznek és ő közben olyan lezbisen néz ki. Meg volt fodrásznál és azt mondta nekem hogy szerinte vonzó az a nő csak van férje. Erre én nagyot néztem ekkor kezdte tagadni. Plusz egyszer láttam ahogyan szivárványt rajzolt és egy barna és fehér pálcika embert és azt rajzolta hogy "acceptance". Vajon ő lezbi? Nagyon felidegesítene ha az lenne és nagyon elszomorítana. De mikor rá kérdezek hazudik káromkodik meg elgúnyolódja. Végig pirulva közben meg nevetgélve. Plusz rá akar venni hogy ha talizunk megnézzem vele a Carolt. (Film). De én undorítónak tartom még ő azt mondja igazán klasszikus és tetszik neki az 50 es évek női divatja benne. Kicsit gáznak tartanám ha egy lezbivel kéne barátkoznom. Félek hogy ő is lezbi lesz.

dec. 25. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Te vagy a gáz kis csillagom. Szégyelld magad, még a barátjának mered magad nevezni?! A barátság éppen arról szól, hogy elfogadod a másikat feltétel nélkül, legyen meleg vagy hetero vagy bármi más.


Másrészről. Akár leszbikus vagy bi, akár nem, neked ehhez semmi közöd. Kimondottan bunkóság erre így rákérdezni.


Ha meg szégyelled, akkor lépj le mellőle te magad, jobb barátnőt érdemel nálad az a lány.

dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy picinyem?
dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?Dedóó…

Nem biztos ,hogy leszbi.

dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3- as. Mindketten 16
dec. 25. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért mert megnéz másokat még nem biztos hogy az.

Lehet hogy csak te akarod belelátni és elnagyolod a dolgokat.


De persze az sem kizárt hogy tényleg leszbikus, de emiatt nem kell megszakítani a barátságot. Ha te heteró vagy nem fog rád mászni

dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Ezekből már konkrétan lehet rola tudni, h a csajok *is)tetszenek neki.

Igy mar az lenne a meglepő ha nem az lenne. De legyél vele őszinte.

Ha csak bántva megy, akkor tedd úgy! Mond neki hogy ez leszbi téma, nyomulás stb nálad nem nyerő. Egyszer hálás lesz érte.

Szembesitheted is, higy te biztos vagy benne, mert láttad a jeleket, ha tovabbra is tagadja, hagyd rá!

dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jeleket küld, puhatolózik, hogy állsz a dologhoz.

De látom a többség nem ért velem egyet.

dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezek alapján Te vagy leszbikus.

Litániákat írsz róla gyakorira, hogy milyen szép lány, pontosan követed, mikor hova néz az öltözőben, nem tudod természetesen kezelni, hogy az öledbe ül és hozzád ér, állandóan azon lovagolsz, hogy leszbikus-e… és nem utolsó sorban annyira agresszívan elutasító vagy a leszbikussággal szemben, amennyire csak a látens melegek szoktak, akik még tagadásban élnek. Érdemes lenne elgondolkozni ezen.

dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, de nem amiatt, ahogy leírtad, hogy ölelkezik stb, hanem a Carol miatt gondolnám, talán meg akarja nézni a reakciód, aztán coming outolna, és biztos csak elfogadásra vágyik (szivárványos rajz+ acceptance felirat is ezt támasztja alá)

Ha a LEGJOBB baratnod lenne, akkor ezt talán oszinten is meg tudnád vele beszélni, és akkor elfogadnád ezt az oldalát is, nem írnál ilyeneket, hogy "kicsit gáznak tartanám, ha egy leszbivel kéne barátkoznom" "elszomorítana/felidegesítene".

Ha valaki a legjobb baratod, abban teljesen megbízol és nem fogja a szexuális irányultsága ezt megváltoztatni.

Eloszor is szerintem azon gondolkodj el, te magad milyen barát vagy, majd azon, hogy pontosan mi zavar téged a baratnodben, aztán ha ennyire különböztök, akkor talán jobb is lenne, ha véget vetnétek ennek.

(Pl az nekem is sok lenne, ha egy barátom puszilgatna, ölembe ülne stb, de ha O ezt észrevette, és visszavett belole, hogy ne okozzon kellemetlenséget akkor okés)

dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen "barát" mellett minek ellenség...
jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!