Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok: Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok: Hogyan jöttetek rá,h a lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés

Hogyan jöttetek rá, hogy melegek vagytok?

Mert szerintem én is az vagyok, de nm tudom.

Mik lehetnek az utaló jelek?

Vagy milyen stílus/szemelyseg vagy ilyesmi amin meglátszik,h leszbikus vagy/leszel?

Mert pl nálam ezek vannak:

Fiúsan öltözködök, fiú haverjaim vannak főképp, rosszul vagyok a gondolattól,h meg kell csókolom egy srácot, de közben eddig mindig pasikkal voltam együtt.

Ez nálatok is volt?

(Utálkozó homofób kommentet nm kerek köszönöm)



márc. 4. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha pasikkal voltál együtt nem lehetsz leszbikus.
márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Éreztem. Meg a lányok érdekeltek.
márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Első: az önfelfedezés része, hogy mindent kipróbálsz. Mivel nagyrészt ezt látjuk, persze, hogy kíváncsiak vagyunk, hogy ez nekünk való-e. Különbség az, hogy aki leszbikus, az rájön, hogy neki ez nem fekszik.


Kedves kérdező! A leszbikussághoz alapvetően nem tartoznak stílusjegyek, vagy tulajdonságok. Leszbikusok lenni annyit tesz, hogy romantikus és szexuális értelemben kizárólag nőkhöz vonzódsz. Ami a te esetedben megjelent: rosszul vagy a gondolattól, hogy egy férfit megcsókolj. Ez még nem jelenti azt, hogy automatikusan leszbi vagy, de egy erre utaló jel.


Ha már tudod, hogy férfiakkal nincs mit kezdened, akkor próbálj meg lányokkal kísérletezni. Ha hozzájuk sem vonzódsz, akkor tudod a választ, aszexuális vagy. Ha vonzódsz hozzájuk, akkor még valószínűleg leszbikus.


Azt még, hogy a leszbikus az egy rövid hajú tomboy, aki egy a fiúk közül... felejtsük el. Nagyon klisé. Kifejezetten feminin barátnőim is voltak, dominánsak, szubmisszívek, a lehető legkülönbözőbb tulajdonságokkal. Mondom ezt én enyhén sztereotipikus leszbiként. Lehetsz ilyen is, csak értsd, hogy nem mindenki ilyen.

márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Ismét hármas vagyok.


Van akinek egyértelmű, hogy kit szeret, van akinek először még nem az. Sokszor nehéz szerelmet a rajongástól, vagy imádattól megkülönböztetni. A szexuális vonzalmat viszont csak elnyomni lehet (nem érdemes), de megszüntetni nem. Figyelj oda magadra, hogy hogyan viselkedsz lányok körül. Valóban tetszenek, vagy csak valami tetszik rajtuk? El tudnád képzelni, hogy kapcsolatban legyél valamelyikükkel? Látod magad a jövőben egy nővel? Mire gondolsz, ha meglátod, aki tetszik neked?


Ha ezekre a válaszod megvan, akkor ja, meleg vagy. Ha nincsen, akkor sincs baj, van még időd felfedezni és nem feltétlen muszáj mindenre jelzőt aggatni.

márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Az erzelmeidre kell figyelni.

Voltal már szerelmes?

Felakartad valaki figyelmet kelteni? Undorodsz a pasiktol? Vagy jobban izgat valami?

A szived vert mar hevesebben? Es izgultal mar fel, valami jo, nagyon nagyon jo hatasara?

Nincs recept, szerintem meg idore van szükseged. Aztan kezdj el ismerkedni, ha már készen állsz, es tudod mit szeretnél.

márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket🥰.
márc. 5. 05:49
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
#3,4 ezekbszerint a heteró pasik is kipróbálják pasikkal, hogy az jó-e nekik, és ettől még heterók?
márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem tetszett nekik, akkor igen.
márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem mi ez a stigma a kísérletezés körül. Az a lényeg, hogy szereted azt akit szeretsz, tök mindegy hogyan nevezed magad.
márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Az ember általában olyanokkal fekszik le, akiket megkíván, nem? Én legalábbis így szoktam. Ha már megkívántam az azonos neműt, nem vagyok heteró. Akkor sem, ha azzal az illetővel épp sz@r volt a szex.

Életem első szexe nővel pocsék volt. Ebből gondolhattam volna ezek szerint, hogy akkor nem vagyok leszbikus. Pedig hát...

márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!