Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kezdjek hozzá, honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek hozzá, honnan tudom, hogy akarja e?

Figyelt kérdés
Van egy szomszéd barátnőm akivel az utóbbi időbe sokat beszélgettünk. Mindketten heterók vagyunk.. viszont valamit kezdek érezni, olyan furcsa vonzódást, hogy jó lenne hozzáérni, megcsókolni. Gondolom csak a kíváncsiság vezérel. Ma találkozunk filmet nézünk délután. Viszont nem tudom hogyan kezdjek bele? Vagy mit vehetek észre hogy akarja e? Hogyan tudnám tudtára adni hogy tetszik nekem?
márc. 16. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha hetero akkor hagyd. Nem akarja
márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kockázat nélkül nincs siker.


Lehet úgy terelni a beszélgetést, hogy szóba kerüljön, így kiderülhet a véleménye.


Vagy kezdeményezhetsz fizikai kontaktust (ölelés, kézfogás, puszi) és a reakciójából érezheted, ha tovább mehetsz.

márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Legyen inkább hármas szex/petting úgy, hogy engem is beszervezel. Jó híd a leszbi szexhez. 😉

Ha érdekel írj bátran. Jófej vagyok, és megbízható

márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy a kettes írja. Kicsi csikizés vagy véletlen érintése. Kockáztass.
márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetés megfelelő irányba terelése is célravezető lehet.

En egy buliban beszélgettem egy lánnyal, akit regebbről ismertem, viszont nem gondoltam volna, mi is van benne. Aztán fokozódott a dinamika, ma meg már…;)

márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Kapcsolat?
márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyasmi.
márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!