Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus/meleg író ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus/meleg író ha hetero romantikus könyvet ír, mennyire lesz az hiteles?

Figyelt kérdés

Át tudja adni az érzéseket ha soha nem volt az ellenkező nembe szerelmes?

Ti mit gondoltok erről?

(Az egyik legjobb barátnőm leszbikus, nagyon jól ír, és lehet ki fogják adni a könyvét, de fél, hogy a leszbikus szálra hogyan fognak reagálni, és most azon gondolkozik, hogy átírja hetero kapcsolatra.) Én mondtam neki, hogy szerintem így nem önmagát adná.



márc. 21. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapni fog jót ès rosszat,mint bármi másnál.
márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%

Rengeteg olyan könyvet írnak melyek leszbikusokról írnak mostanában, szerintem teljesen okés a dolog. Ha el is olvassák még nem feltétlenül gondolják, hogy az író maga is leszbikus (kivéve ha egy kissé bunkó természetű).


Egyébként pedig ha nagyon rossz neki, vagy tényleg vántja, esetleg több helyen sem fogadják el, szerintem simán át tzdná írni. Többször írnak írtó jó romantikus könyveket anélkül, hogy bármilyen taoasztalatuk legyen az íróknak.


Én azt ajánlom, hogy adja be így, ahogy most írta és ha az első helyen nem fogadják el, akkor menjen el egy-két másik helyre. Ha nagyon nem örülnek neki akkor esetleg meg lehet próbálni átírni, szerintem az is simán működne, anélkül, hogy tudná milyen érzés pontosan.

márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lesz hiteles egy szerelmi szál?

Szerinted az összes író, a saját tapasztalatait szövi bele a történeteibe?

Stephen King ezek szerint sorozatgyilkos.

márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ricky Martin nem elég hitelesen tudta énekelni, hogy nagyon szeretlek Mariah és elővezetni a romantikus dalokat? Pedig atommeleg a fószer 😂
márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne írhatna?


Én is írok sárkányokat, zombikat, asztronautákat, de mégsincs személyes tapasztalatom ezekkel.


Ha csak azt írod meg amit te tapasztaltál, azt naplónak hívják.


Bármilyen regény egy csomó karaktert tartalmaz, akiket az író utánna nézés alapján ír.


Meg amúgy is, nem tudhatod milyen olvasókat kapsz, bármilyen identitás lehet, hogy felveszi kíváncsiságból. Én olvasok sokféle mindent, néha a leggyönyörûbb romantikus regényt egy brazil tini írt meg az ao3on, akinek senkivel semmi dolga nem volt még és nem is ez az anyanyelve...


Nem ezen múlik. Sõt, ha kutatómunkát kell végezned, az sokszor jobb lesz, mint amit saját kútfõbõl dobsz össze.

márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress rá Lakatos Levente nevére :)
márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!