Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki domináns és kissé szadista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki domináns és kissé szadista. Hogyan éled meg ezt?

Figyelt kérdés

Leszbikus és biszex nők válaszára vagyok kíváncsi. Mesélnél róla egy kicsit, hogy ezt hogyan éled meg és mi miatt alakult ki nálad (ha kialakult) vagy kiskorodtól kezdve ilyen beállítottságú vagy?


Én sub nő vagyok, és érdekel hogyan gondolkozik egy dom és hogyan éli ezt meg. Nem ilyen nagyon durva szadizmusra gondolok, nyilván vannak határok, de pl. szeret fájdalmat okozni (csak ha a másik is élvezi), szeret uralkodni a párján, erősebbnek érezni magát a másiknál...


Úgy tudom gyakoribb, hogy a nők szubmisszív beállítottságúak, ez beléjük van kódolva. De mégis vannak kivételek, és szeretném megérteni őket.



márc. 23. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Írj hogyha gondolod, hátha tudok segíteni.

/L

márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Pasiként tudok véleményt mondani.

Bár szerintem mindegy a nem a kérdésnél.

Nekem kb 5 éve tetszik ez az egész. Most vagyok 44 éves.

Előtte sima szex volt mindig is.

Izgat a látvány is és a gondolat is hogy a konfortzónából kizökken a partner.

Nyilván észreveszem ha nem csak kellemetlen neki hanem tényleg fáj neki jobban mint szeretné de olyankor visszaveszek én is.

Csak egy példa:Amikor anál előtt izgatom tágítom akkor nagyon beindít hogy összeszorított fogakkal felszisszenve tűrí ahogy egyre beljebb hatolok a fenekébe.

Az ilyenek nagyon tetszenek.

márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Hogy hogy alakult ki az passz, már gyerekként is irányítani szerettem, a vezetőt játszani. Azt élvezem ha a másik is élvezi de mégis alattam van. Magabiztos vagyok ha én irányítom a dolgokat. Belém aztán nincs kódolva hogy szubmisszív legyek, sőt... Alapból olyan a fizikumom hogy van bennem erő és a törékeny lányok vonzanak nagyon.
márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem latni, hogy milyen hatast tudok kivaltani mas emberekbol. Szeretek iranyitani, imadom a hatalmat. Alapvetoen altalaban en vagyok az erosebb fel, de szeretem a kihivasokat. Ettol fuggetlen forditva is szeretem/igenylem ezt, szamomra csak az egyik oldalt megelni unalmas.


20 biszex l

márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Én is nagyon szeretek irányítani, kiskoromtól kezdve inkább egy erősebb személyiség vagyok és kifelé is ez tükröződik. A lányok terén is inkább azok a lányok vonzzanak akik mondjuk fiatalabbak, alacsonyabbak, törékenyebbek. Szeretem kezembe venni a dolgokat velük és hiába extrán feminin vagyok viselkedésben mégis inkább a masculin énem jelenik meg. Szeretem kezdeményezni a dolgokat de ha néha a másik fél akar lenni a dominánsabb azt is jól kezelem hiszen az is baromi szexi.
márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Egészen kisgyerek koromban alakult ki a bdsm érdeklődésem, talán eleve úgy születtem. Gyerekként elfogadhatatlan volt, nem értettem, úgyhogy úgy éreztem, gyűlölöm azokat, akik másokat bántanak, nem tudtam, miért foglalkoztat mégis. Később rájöttem, hogy bizonyos fájdalmakat élvezek (magamon). Nagyon nehéz volt elfogadni, de kissé könnyebb, mint hogy én bántsak mást. Azonban továbbra is nagyon ellentétes érzések voltak bennem. Rájöttem, azért is volt annyira nehéz elfogadni, hogy a fájdalmat szeretem, mert az alázást, kiszolgáltatottságot egyáltalán nem. Semmi szubság nem volt bennem, mindig irányító típus voltam, elvártam, hogy kiszolgáljanak stb. Egy srác kért meg egyszer, hogy fenekeljem el. Nem nagyon akartam, de végül nagyon élveztem, meg ő is, tapasztalatból tudtam, hogy ez neki tényleg jó. Ez után, és miután megismerkedtem szubokkal, már meg tudtam élni a domináns énemet. Egyedül ugyebár nem lehet.

A nőket egy kicsit még mindig sajnálom bántani, hiába mondják, hogy élvezik. Ez pasival könnyebben megy, meg a csicskáztatás is. A nőkre inkább felsőbbrendűként gondolok. Ettől még örülnék szolgalánynak, de jóval nehezebb találni, mint pasit.

márc. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Nálunk eltel egy pár év, amikor a párom egyre jobban a durvább dolgokat igényelte.

Tavaly egy vásárban voltunk, ott megvetetett velem egy nagy méretű szilvalekvár keverő fakanalat.

Azóta 3-4 naponta kívánja az "ápolást".

A mellbimbójára csipeszt kell tennem, a puncijába egy méretes műpéniszt, így ő behajol, és a nagy fakanállal pirosra kell vernem a kis popsiját.

Közben ő spriccelve élvez. 🙈👍

márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon unom már, hogy férfiak vannak itt... Mi a leszbikus és biszex nők véleményére vagyunk kíváncsiak.
márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8/8

Te is pasi vagy! :-P

márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
#9 😳 Rossz tipp. Biszex, sub nő vagyok, aki kíváncsi a magyar queer dom nők véleményére.
márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!