Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki domináns és kissé szadista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki domináns és kissé szadista. Hogyan éled meg ezt?

Figyelt kérdés

Leszbikus és biszex nők válaszára vagyok kíváncsi. Mesélnél róla egy kicsit, hogy ezt hogyan éled meg és mi miatt alakult ki nálad (ha kialakult) vagy kiskorodtól kezdve ilyen beállítottságú vagy?


Én sub nő vagyok, és érdekel hogyan gondolkozik egy dom és hogyan éli ezt meg. Nem ilyen nagyon durva szadizmusra gondolok, nyilván vannak határok, de pl. szeret fájdalmat okozni (csak ha a másik is élvezi), szeret uralkodni a párján, erősebbnek érezni magát a másiknál...


Úgy tudom gyakoribb, hogy a nők szubmisszív beállítottságúak, ez beléjük van kódolva. De mégis vannak kivételek, és szeretném megérteni őket.



márc. 23. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Én valós voltam. #3 Rám lehet írni, 23 vagyok
márc. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
Nincsenek dominans nok. Csak megjatszo szolgaltatok vannak
márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
#12 a domináns nők menekülnek az ilyen kiégett incelektől, inkább ez lehet a probléma.
márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%
nem igen vagyok dom , de szeretem a nevelésben kiélni magamat.
márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem az éltet a dominanciában, hogy megbízik bennem és átadja magát nekem a sub. Először az agyat kell megbaszni. Csak akkor lehetek dom, ha a szub megengedte, hogy az legyek. Onnantól rendelkezem az orgazmusa felett, akkor élvez ha hagyom, engedem. Sokkal nagyobb élvezetet tudok okozni, ha közben tehetetlen, nem tudja a lábait összezárni. 24 vagyok, és még csak 3 lánnyal voltam, 2 szer dominánsként, egyszer switchként, mert oda-vissza működött a dolog.
ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!